Prekių katalogas

Būvio ir judesio jutiklis su šviesos matavimu, įleidžiamas, 12V ZigBee TUYA / Smart Life

 • Būvio ir judesio jutiklis su šviesos matavimu, įleidžiamas, 12V ZigBee TUYA / Smart Life

  Kodas: MMW01
  Gamintojas
  AVATTO
  Prekinis ženklas
  Avatto
 • Pagrindinės savybės:

  1. TUYA ZigBee išmanusis žmogaus buvimo jutiklis Funkcijos: žmogaus buvimo, žmogaus mikro judesio ir žmogaus judesio aptikimas, kad būtų galima aptikti žmonių buvimą ar nebuvimą teritorijoje, su mmWave radaro aptikimo funkcija.

  2. Šviesos intensyvumo matavimas: Apšviestumo monitorius "Tuya Smart APP" suteikia galimybę naudoti išmaniąją funkciją, kaip išmanųjį automatizavimą su kitais išmaniaisiais prietaisais, ypač jūsų namų apšvietimo įjungimą / išjungimą automatiškai, kai keičiasi ryškumas.

  3. ZigBee koncentratorius kaip valdymo centras: šiam ZigBee žmogaus buvimo jutikliui reikia Tuya ZigBee šliuzo, kuris veikia kaip visų Tuya ZigBee išmaniųjų įrenginių centro tiltas su itin stabiliu signalu ir yra labai reikalingas viso namo intelektui (pastaba: Tuya ZigBee koncentratorius labai rekomenduojamas dėl platesnio suderinamumo nei kiti koncentratoriai).

  4. Pažangus naujas dizainas su keliais nustatymais: nustatykite jautrumą nuo 1 iki 9 pagal savo poreikius, kartu su mažiausiu aptikimo diapazonu 0,00 m ir didžiausiu 9,5 m, kad galėtumėte lanksčiai nustatyti aptikimo poreikius.

  Paprasta APP sąsaja paprastam naudojimui: "Tuya Smart APP" suderinama su belaidžiu nuotoliniu valdymu bet kurioje vietoje, stebi jūsų namų saugumą bet kur ir bet kada su atitinkamu tiksliniu atstumu, rodomu APP; montuojama ant lubų.

  Specifikacijos:
  Produkto pavadinimas: žmogaus buvimo jutiklis
  Belaidžio ryšio technologija: ZigBee
  Darbo dažnis: 5,8G
  Darbinė įtampa: DC 12V
  Šviesos pojūtis: 0-2000Lux
  Darbo srovė: ≤70mA
  Darbo temperatūra: -20 ℃ ~ +85 ℃
  Jautrumas: 0-9( numatytasis 7)
  Aptikimo atstumas: 0,3-9 m (pagal nutylėjimą 6 m)
  Dydis: Φ61*H39 mm
  Įrengimo būdas: lubos
  Skylės skersmuo: 53-58 mm
  Vėlavimo laikas: 1. taikinio aptikimo patvirtinimo laikas: 0-10s
  taikinio išnykimo uždelsimo laikas: 0,5 s-25 min.