Prekių katalogas

Moderator granuliniai katilai

 • Kaina 403650 
  Kaina 427950 
  Kaina 438750 
  Kaina 465750 
  Kaina 573750 
  Kaina 579150 
  Kaina 587250 
  Kaina 641250 
 • Vienbučio namo šildymas kartais reikalauja daug darbo ir išlaidų, ypač kalbant apie senesnius pastatus, kuriems galima naudoti automatinius centrinio šildymo katilus.. Didelis efektyvumas ir inovatyvus valymo būdas yra didžiausi šių įrenginių modernus privalumas, atitinkantys eko sertifikatai. Dėl to galėsite greitai apšildyti savo namus nepatirdami didelių finansinių išlaidų.
  Taip pat siūlome ekologiškus katilus, kurie gali būti varomi granulėmis arba biomase. Mūsų pasiūlyme yra modelių, kurie yra įvairių galingų versijų. Jų pranašumas taip pat yra paprastas valdymas. Mūsų automatiniai arba rankiniai CO granulių gaminiai taip pat pasižymi be gedimų ilgus metus, todėl yra sertifikuoti saugiam eksploatavimui.

  Reikalingi sertifikatai
     

  Mūsų pasiūlyme yra katilai, turintys 5 KLASĖS ir EKODESIGN sertifikatus, kurių dėka klientui garantuojama, kad įrenginiai yra draugiški aplinkai, kurioje gyvename, apribojant kenksmingų medžiagų ir cheminių junginių emisiją iki būtino minimumo. Ekologiškų katilų konstrukcija suprojektuota taip, kad degimo procesas būtų efektyvesnis ir ekonomiškesnis, o kartu ir mažiau apkraunantis aplinką. Profesionalaus ekologiško katilo įsigijimas leidžia eliminuoti atvejus, kai pastatai šildomi neaiškios kilmės ar abejotinos kokybės medžiagomis ir taip pašalinama rizika, kad žiemą susidarys nuodingas smogas. Mūsų katilai yra pagrįsti sprendimais, kurie gerokai lenkia šiuo metu galiojančius standartus, nustatančius teisingas tendencijas ir teisingą šilumos ūkio plėtros kelią.

  Nauja namo širdis
   

  Sakoma , kad centrinis šildymas yra kiekvieno namo širdis. Jei serga širdis, visas namų ūkis neveikia taip, kaip turėtų. Mūsų katilai yra puikus pasirinkimas individualiems namams, jie leidžia pakeisti pasenusią įrangą į daug modernesnę, kuri pagerins jos gyventojų kasdienybę, suteikdama šilumą kartu su tikru komfortu. Mūsų zyz24 internetinės parduotuvės siūlomi ekologiški katilai Vento Bio Roto, Biomaster, Unica Vento Eko,yra gana lengvai montuojami ir aprūpinti skaidria automatine sistema, kuri užtikrina darbo malonumą. Ekologišką degimą palengvina pastovios temperatūros palaikymas katile (optimali temperatūra 60-70 laipsnių) bei tiekiamas atitinkamas kuro ir oro kiekis. Dėl integruotos reguliavimo sistemos lengva nustatyti tinkamus parametrus. Siūlomuose ekologiškuose katiluose naudojamos Plum ecoMAX 350 P ir ecoMAX 850P/850 P TOUCH valdymo sistemos. Valdymo sistemos pritaikytos individualiems klientų poreikiams ir atitinka net pačius reikliausius lūkesčius.

  Centrinis šildymas metų metus
     

  Mūsų zyz24 internetinėje svetainėje pateikiami ekologiški katilai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės žaliavų, dėl kurių įrenginiai yra išskirtinai atsparūs pažeidimams ir gedimams bei gali sėkmingai atlaikyti sudėtingas eksploatavimo sąlygas, todėl galėsite mėgautis ramybe ir ilgalaikiu, nepertraukiamu naudojimusi. prietaisas. Gaminant katilus buvo akcentuojamas rūpestingumas, tvirta konstrukcija ir dėmesys detalėms. Nepriklausomai nuo patalpų, kuriose bus statomi mūsų katilai, matmenų, įrenginių išdėstymas nesukels jokių sunkumų. Visa tai yra dėl katilo ir bako atskyrimo, kuris gali veikti be trikdžių kaip du nepriklausomi elementai. Praktiškas ir naudingas mūsų katilų dydis – papildomas jų privalumas, kuris, ypač gyvenantiems mažose erdvėse ar prastai sutvarkytuose interjeruose, tampa privaloma savybe, kurios negalima pervertinti. Be to, nors tai antraeilis dalykas, ekologiški katilai pasižymi elegantiška išvaizda ir sukuria estetišką kompoziciją. Visi mūsų siūlomi katilai sėkmingai praeina griežtus technologinius testus, patvirtinančius jų stabilumą, eksploatavimo saugumą ir patikimumą.

  Skaityti daugiau