Prekių katalogas

Momentiniai

 • Prekių nėra.

 • Mes siūlome platų vandens šildytuvų asortimentą, skirtą šildyti karštą vandenį, kurio jums reikia jūsų namuose. Galimi įvairūs modeliai, atitinkantys jūsų poreikius, įskaitant po kriaukle, virš kriauklės. Jie sukurti taip, kad tarnautų ir pasižymi puikiu energijos vartojimo efektyvumu, kad ilgus metus jums būtų prieinami karšto vandens sprendimai.
  Mūsų asortimentas taip pat suteikia begalinį karšto vandens tiekimą ir yra ekonomiškas. Taigi, nesvarbu, ar norite jį sumontuoti patys, ar mes tai padarysime už jus, mes padėsime jums rasti tobulą momentinį vandens šildytuvą pagal jūsų poreikius!

  Įperkami vandens šildytuvai

  Vandens šildytuvai be talpyklos yra efektyviausias būdas aprūpinti jus karštu vandeniu. Pasirinkę savo poreikius atitinkantį modelį, drastiškai sumažinsite savo sąskaitą už dujas ar elektrą. Naudodami mūsų pasirinktus šildytuvus, karštas vanduo bus tiekiamas tiesiai į kriauklę, vonią ar dušą. Taip pat pamatysite, kad pirkti momentinį vandens šildytuvą yra pigiau nei pakeisti senesnio stiliaus, bako modelius.

  Aukštos kokybės vandens šildytuvas

  Mūsų parduodami gaminiai skirti papildyti jūsų esamą šildymo sistemą, pakeičiant esamą arba įrengiant ją vietoje, kurioje šios įrangos nėra. Jie yra prieinami ir patikimi, šildo karštą vandenį, kai jis teka per sistemą, įvairiais būdais, priklausomai nuo pasirinkto modelio – tai protinga investicija į jūsų namus ar verslą.
  Jie taip pat yra ekologiškas vandens šildymo būdas ir sunaudoja tik trečdalį energijos, palyginti su įprastu vandens šildytuvu. Paprasčiau tariant, jie greičiau tiekia karštą vandenį ir taupo vandenį bei energiją.

  Ekonomiškai efektyvus ir saugus

  Patikimas karšto vandens šaltinis, kai jo labiausiai reikia, jie sukurti taip, kad tarnautų. Jų veikimui nereikia papildomų elementų, todėl juos galima naudoti net ten, kur temperatūra nukrenta per žemai, kad kitos talpyklos veiktų efektyviai. Jie taip pat yra puikus būdas sumažinti sąskaitas už energiją. Jie idealiai tinka avariniam šildymui arba iš karto paduoda karštą vandenį, nelaukiant, kol įkais vandens bakas.

  Momentiniai vandens šildytuvai yra greitas, efektyvus ir saugus būdas gauti karšto vandens jūsų namuose. Jie gali pašildyti vandenį greičiau nei bako šildytuvai ir nereikia laukti, kol įkais didelis vandens bakas prieš naudojant.

  Skaityti daugiau