Prekių katalogas

Elektriniai katilai

 • Kaina 772 
  1015  Sutaupykite 243 
  Kaina 79201 
  1040  Sutaupykite 24799 
  Kaina 824 
  1085  Sutaupykite 261 
  Kaina 884 
  1165  Sutaupykite 281 
  Kaina 88799 
  1170  Sutaupykite 28201 
  Kaina 892 
  1175  Sutaupykite 283 
  Kaina 932 
  1225  Sutaupykite 293 
  Kaina 936 
  1230  Sutaupykite 294 
  Kaina 980 
  1290  Sutaupykite 310 
  Kaina 984 
  1295  Sutaupykite 311 
  Kaina 1032 
  1355  Sutaupykite 323 
 • Jei norite užtikrinti savo namuose komfortą ir šilumą žymiai mažesnėmis sąnaudomis, tuomet elektrinis katilas yra puikus pasirinkimas jums.

  Kas yra elektriniai katilai?

  Elektriniai katilai skirti butų, namų ir kitų patalpų šildymui kai pagrindinę šildymo funkciją atlieka kieto kuro katilai, šilumos siurbliai , taip pat katilą galima naudoti kaip papildomas šilumos šaltinis, bei šilto vandens ruošimui. Elektrinių katilų galia yra nuo 6 KW iki 28 KW.

  Tiesą sakant, jie yra mini katilinės, nes juose yra viskas, ko reikia šildymui:

  • cirkuliacinis siurblys;
  • išsiplėtimo indas;
  • apsauginis vožtuvas;
  • temperatūros ir slėgio jutikliai;
  • stabdymo vožtuvai;
  • elektronika vandens temperatūros reguliavimui šildymo sistemoje.

  Kalbant apie reikiamą elektrinio katilo šildymo galią, viskas yra individualu, priklauso nuo patalpos ploto, nuo sunaudojamo šilto vandens kiekio. Internetinės parduotuvės www.zyz24.lt patarimas yra visada pasitarti su mūsų meistru dėl tinkamos galios pasirinkimo.

  Kaip gaminami elektriniai katilai?

  Elektrinių katilų gamyboje naudojamos naujausios technologijos ir turimos žinios iš elektronikos ir automatinio valdymo bei kokybiškos medžiagos ir techniniai sprendimai. Moderni katilo išvaizda, nedideli matmenys ir svoris leidžia jį sumontuoti ir pritaikyti bet kurioje gyvenamojoje ir/ar verslo erdvėje, juolab, kad katilo eksploatacija, t.y. šildytuvo įjungimas ir išjungimas yra visiškai be triukšmo valdomas elektronikos. Šiems katilams nereikia nei atskiros patalpos – katilinės, nei kamino. Katilo eksploatavimo valdymas yra elektroninis. Laipsniškas šildytuvo įjungimas apsaugo nuo staigios tinklo apkrovos. Programa matuoja kiekvieno šildytuvo strypo veikimo trukmę ir reguliuoja įjungimo laiką, kad jie veiktų vienodai, o tai įgalina ilgą šildytuvo tarnavimo laiką. Programa leidžia pasirinkti darbo režimą – reikiamą temperatūrą radiatoriniam arba grindų šildymui. Taip pat galima reguliuoti šildymo sistemos darbą tik taip, kad vanduo neužšaltų dėl žemos temperatūros, todėl nereikia sistemos užpildyti neužšalančiu skysčiu. Slėgio siųstuvas matuoja slėgį šildymo įrenginyje, o programa įspėja ir/arba išjungia katilą, kai slėgis per žemas arba per aukštas. Galima reguliuoti abi slėgio vertes.

  Elektrinio katilo privalumai:

  Poveikis aplinkai : elektrinių katilų pranašumas yra tas, kad nėra vietinio CO 2 išmetimo arba anglies monoksido taršos pavojaus (tačiau yra išmetamų teršalų, kai energija gaminama, pavyzdžiui, įprastoje elektrinėje).

  Priežiūra : elektriniams katilams netaikomi privalomi periodiniai dujų ar SND patikrinimai, o priežiūros išlaidos sumažinamos.

  Lengvas montavimas : nėra dūmų kanalo, nėra jokių ypatingų suvaržymų ir nereikia sienoje esančių angų ventiliacijai; Montuoti galima net siaurose erdvėse.

  Elektros suvartojimas : neigiamas aspektas yra tai, kad elektrinis katilas padidina elektros suvartojimą , todėl sąskaita už elektrą gali būti labai didelė, taip pat dėl esminio skaitiklio galios padidėjimo .

  Efektyvumas : šie įrenginiai pasižymi dideliu efektyvumu, tai tiesa, neatsižvelgiant į elektros energijos gamybos ir paskirstymo efektyvumą, jei tai gaminama elektrinėje. Be to, palyginti su šilumos siurbliu, elektrinio pasipriešinimo katilo efektyvumas yra mažesnis.

  Šiais laikais šie katilai yra elektroniniai , t.y juos valdo valdymo blokas. Praktiškas elektroninis ekranas leidžia valdyti temperatūrą ir programuoti ją šildymui, pavyzdžiui, kas savaitę. Pažangiausi modeliai yra belaidžiai ir gali būti valdomi nuotoliniu būdu, naudojant programą iš išmaniojo telefono ar kompiuterio.

  Elektrinio katilo privalumas – galimybė jį derinti su fotovoltine sistema . Katilui galima panaudoti vietoje pagamintą elektrą iš saulės baterijų ir ši integracija leidžia ženkliai sumažinti sąskaitos už elektrą kainą.

  Elektrinis katilas: kaina

  Elektrinių katilų kaina priklauso nuo dydžio, galingumo ir savybių.

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje www.zyz24.lt galite išsiringti elektrinį katilą iš keletą gamintojų už prieinamą kainą. Jei jums reikalinga konsultacija, mūsų zyz24 komanda jums mielai padės!


    

  Skaityti daugiau