Prekių katalogas

Šilumos siurbliai oras/oras

 • Oro kondicionierius Gree Pular 2,5/2,8kW, su Wifi
  Kodas: W1GRE-GWH09AGA-K6DNA1A/I(O)-KOM
  Kaina 47175 
  555  Sutaupykite 8325 
  Kaina 49840 
  623  Sutaupykite 12460 
  Šilumos siurblys oras-oras Gree Lomo Nordic 2,7/2,8kW
  Kodas: W1GRE-GWH09QCXB-K6DNC2F/I(O)-KOM
  Kaina 52272 
  61499  Sutaupykite 9227 
  Oro kondicionierius Gree Pular 3.2/3.4kW, su Wifi
  Kodas: W1GRE-GWH12AGB-K6DNA1A/I(O)-KOM
  Kaina 52274 
  61499  Sutaupykite 9225 
  Kaina 533 
  820  Sutaupykite 287 
  Kaina 54240 
  678  Sutaupykite 13560 
  Kaina 585 
  900  Sutaupykite 315 
  Kaina 58565 
  689  Sutaupykite 10335 
  Kaina 72675 
  855  Sutaupykite 12825 
  Kaina 819 
  1260  Sutaupykite 441 
  Kaina 897 
  138001  Sutaupykite 48301 
  Kaina 97325 
  1145  Sutaupykite 17175 
  Kaina 1053 
  1620  Sutaupykite 567 
  Kaina 110075 
  1295  Sutaupykite 19425 
  Kaina 117555 
  138301  Sutaupykite 20746 
  Kaina 119509 
  1406  Sutaupykite 21091 
  Šilumos siurblys oras-oras Toshiba Aurora+ 2,5/3,2kW
  Kodas: S1TOS-RAS-25E2KVG-ND/25E2AVG-ND
  Kaina 1232 
  153999  Sutaupykite 30799 
  Šilumos siurblys oras-oras Toshiba Aurora+ 3,5/4,2kW
  Kodas: S1TOS-RAS-35E2KVG-ND/35E2AVG-ND
  Kaina 1360 
  1700  Sutaupykite 340 
  Kaina 137699 
  1620  Sutaupykite 24301 
  Kaina 1513 
  177999  Sutaupykite 26699 
  Šilumos siurblys oras-oras Toshiba Polar White 2,8/3,2kW
  Kodas: S1TOS-RAS-25J2AVSG-ND1/25G3KVSG-ND1
  Kaina 1600 
  2000  Sutaupykite 400 
  Šilumos siurblys oras-oras Toshiba Polar White 3,5/4,2kW
  Kodas: S1TOS-RAS-35J2AVSG-ND1/35G3KVSG
  Kaina 176320 
  2205  Sutaupykite 44180 
  Šilumos siurblys oras-oras Toshiba Polar Black 2,8/3,2kW
  Kodas: S1TOS-RAS-25J2AVSGB-ND1/25G3KVSG-ND1
  Kaina 180799 
  225999  Sutaupykite 452 
 • Kaip veikia oras-oras šilumos siurblys

  Šilumos siurblys oras-oras šiuo metu yra vienas dažniausiai naudojamų sprendimų tiek namų ar biuro šildymui, tiek vėsinimui. Jis yra palyginti nebrangus, lengvai ir greitai montuojamas, taip pat efektyvus ir nereikalaujantis priežiūros. Kaip veikia šilumos siurblys oras-oras?
  Oro šilumos siurblių veikimo principas yra gana paprastas, nes pagrįstas natūraliomis dujų ir skysčių savybėmis, kurios leidžia vieną procesą panaudoti dviem skirtingais būdais – šildymui arba vėsinimui.
  Šilumos siurbliai oras-oras susideda iš dviejų blokų – vienas iš jų yra pastato išorėje , kitas – vidinis blokas, esantis viduje . Šildydamas vidų, siurblys šilumą gauna iš aplinkos – ventiliatorius siurbia orą iš išorės, tiekdamas jį į garintuvą. Yra vamzdžių sistema, užpildyta vadinamuoju šaltnešiu . Tai neužšąlantis skystis, kurio virimo temperatūra daug žemesnė nei aplinkos temperatūra, kuris dėl šio temperatūrų skirtumo sugeria šilumą iš oro , įsiurbto į išorinį siurblio bloką . Įkaitintas šaltnešis išgaruoja ir ( kaip dujos ) eina prie kompresoriaus . Veikiant aukštam slėgiui, jo temperatūra pakyla . Šiuo metu jis įpurškiamas į vidinį šilumos siurblio oras-oras bloką ir tokiu būdu perduoda šilumą į pastato šildymo kontūrą . Tada jis plečiasi ir atvėsta. Jis vėl tampa skystas ir grįžta į ciklo pradžią.
  Šis procesas taip pat gali būti naudojamas patalpoms vėsinti vasarą . Tada siurblys įsiurbia pastate surinktą šiltą orą ir išleidžia jį į lauką, taip sumažindamas temperatūrą viduje. Šilumos siurblys oras-oras iš esmės yra oro kondicionierius (su šildymo funkcija – jei jo veikimo procesas yra atvirkštinis), pritaikytas dirbti esant žemai lauko temperatūrai.

  Kaip išsirinkti šilumos siurblį oras-oras

  Individualus poreikis (patalpų šildymui ir (arba) vėsinimui) ir konkrečios objekto, kuriame turi būti montuojamas oro šilumos siurblys, techninės sąlygos pirmiausia turėtų būti „susidūrusios“ su tokio įrenginio išorinio bloko galimybėmis. Jie taip pat parenkami pagal tam tikros vietos klimato reikalavimus. Kai kurie sprendimai, pavyzdžiui, visiškai neveikia esant neigiamai lauko oro temperatūrai, kiti puikiai veikia net esant dideliems šalčiams (iki -15 ar itin -30 laipsnių šalčio).

  Oras-oras siurblys: vidinio bloko pasirinkimas

  Montuojant oro šilumos siurblį verta atkreipti dėmesį ir į jo vidinio bloko pasirinkimą . Galima rinktis iš kelių variantų:

  • tradiciniai, kasetiniai vidaus blokai, montuojami ant sienos, prie pat lubų,
  • „dėžutės“, pakabinamos tiesiai nuo lubų,
  • konsolės – pakabintos ant sienos, bet prie grindų.

  Pasirinkimas priklauso nuo to, kaip bus naudojamas oras-oras šilumos siurblys: tik šildymui ar ir vidaus patalpų vėsinimui. Pirmuoju atveju rekomenduojami grindų sprendimai, antruoju – iš esmės visi kiti sprendimai.

  Kur geriausiai veikia oro šilumos siurblys

  Šio tipo sprendimas yra gana universalus . Oro šaltinio šilumos siurblius galima montuoti praktiškai bet kur – ne tik naujos statybos , bet ir modernizuojamuose pastatuose . Šia galimybe noriai naudojasi individualių namų savininkai , taip pat įmonės , kurios vis dažniau šildo savo biurus tokiu efektyviu ir ekologišku būdu.
  Tačiau šildymo sistemas projektuojantys ir jų naudojimą konkrečiose vietose konsultuojantys specialistai atkreipia dėmesį, kad oras-oras šilumos siurblys (dėl jo veikimo būdo) yra daug geresnis pasirinkimas, pavyzdžiui, biurui ir namams. Įrenginys reikalauja nuolatinio ventiliatorių veikimo, o tai kai kuriais atvejais - žmonėms, kurie yra tam tikroje vietoje be sustojimo - gali šiek tiek varginti dėl juntamo oro judėjimo ir nuolat girdimo triukšmo, kuris po ilgo laiko gali sukelti tam tikrą diskomfortą. .

  Šilumos siurblių oras-oras privalumai ir trūkumai

  Šilumos siurblių oras-oras pranašumai visų pirma apima mažą kainą ir reikšmingų trukdžių pastatui nebuvimą bei poreikio atlikti žemės darbus. Oro kondicionierių nereikia jungti prie jokio vandens instaliacijos pastate, todėl juos montuoti daug paprasčiau ir pigiau, palyginti su tradiciniais šilumos siurbliais .
  Didžiausias oras-oras šilumos siurblio trūkumas yra tai, kad jis neturi nieko bendra su centrinio šildymo įrengimu , t.y. radiatoriais ar grindiniu šildymu. Todėl problemos, susijusios su tinkamos temperatūros palaikymu visame pastate, gali kilti dėl tokios nereikšmingos problemos, kaip uždarant duris į patalpą, kurioje yra šis įrenginys. Dėl tos pačios priežasties montuotojas turėtų atidžiai apsvarstyti tokio siurblio (siurblių) vietą, kad šilumos paskirstymas tam tikroje vietoje būtų prasmingas.
  Būtent todėl jis dažniausiai naudojamas hibridinėse ar kaskadinėse sistemose – su kitu šilumos šaltiniu arba oras/vanduo šilumos siurbliu, kuris šildo namus šildymo sezono metu, o šilumos siurblys oras/oras gali veikti savarankiškai esant teigiamai temperatūrai.
  Turėtumėte žinoti, kad renkantis atskirą oras-oras šilumos siurblį kaip pagrindinį pastato šildymo šaltinį, vieno išorinio įrenginio dažniausiai neužtenka. Tam tikra prasme tai gali būti privalumas – jei dėl kokių nors priežasčių sugenda vienas iš agregatų, vis tiek turime kitus, kurie mums kažkiek aprūpins šildymą.
  Ne kiekvienas įrenginys tai padarys
  Pradėkime nuo įrenginio pasirinkimo. Oras-oras šilumos siurblys - šildymo reikmėms, būtina patikrinti, ar pasirinktas įrenginys pritaikytas žemai temperatūrai. Gali atsitikti taip, kad siūlomas sprendimas yra nenaudinga nuoroda tam tikroje instaliacijoje ir ją reikia pakeisti. Kitas svarbus klausimas yra išorinio įrenginio įrengimo vieta. Problema nėra susijusi su prietaisais, skirtais tik buto vėsinimui, bet yra susijusi su atitirpimo momentu, atsirandančiu šildymo metu. Tinkamos įrenginio įrengimo vietos pasirinkimas taip pat labai svarbus patalpų blokams. Tai turėtų būti padaryta tinkamai, kad šiluma būtų paskirstyta tolygiai visoje gyvenamojoje patalpoje:

  • Gera praktika yra įrengti jį erdvėje virš durų, išlaikant 5 centimetrų atstumą nuo lubų. Ką dar montuotojai dažnai pamiršta?
  • Juose neatsižvelgiama į drėgmės pašalinimą iš ledo šalinimo įrenginių. Tai labai svarbi problema, nes dažnai trūksta kelio drėgmės nutekėjimui iš kondensato padėklo.
  • Atitirpinimas yra labai svarbus tinkamam šilumos siurblio veikimui, todėl instaliacija turi leisti laisvai pašalinti kondensatą. Montuojant lauko bloką taip pat svarbu išlaikyti atitinkamus atstumus nuo pertvarų.

  Oro siurblių privalumai ir svarbūs aspektai

  Šilumos siurbliai oras-oras turi daug privalumų, dėl kurių jie tinkami naudoti. Skirtingai nuo kitų sprendimų, jie gali apšildyti naudingą erdvę greičiau nei, pavyzdžiui, radiatoriai ar paviršinis šildymas, išlaikant ekonominį pagrindą. Šis sprendimas taip pat leidžia namą kondicionuoti vasarą. Kiti eksperto nurodyti pranašumai yra šie:

  • didelis sprendimų pasirinkimas,
  • maža šiluminė inercija,
  • investicijų pelningumas,
  • galimybė išvalyti orą namuose,
  • vėsinimas vasarą,
  • sausinimo funkcija,
  • veiklos ekonomika,
  • nuotolinio valdymo galimybė naudojant programą,
  • gebėjimas palaikyti temperatūrą darbo metu.

  Pasak eksperto, pastarasis privalumas yra įdomus variantas vasarnamių savininkams. Atostogų kelionių metu taip pat gali būti naudinga nuotolinio valdymo funkcija per programą.

  Šildymas taip, bet kaip dėl karšto vandens?

  Deja, norint paruošti karštą vandenį, reikia naudoti kitus įrenginius, kai sistema paremta oru-oras įrenginiu. Rinkoje yra tokių sprendimų, kaip srauto šildytuvai ir elektriniai šildytuvai. Renkantis oro šilumos siurblį taip pat reikėtų atsiminti: būtinybę naudoti kitokį šilumos šaltinį drėgnose patalpose arba didesnį oro judėjimą nei naudojant įprastą šildymą.

  Pasirinkę montuoti oras-oras šilumos siurblį, galite gauti daug privalumų, tokių kaip:

  • Jie yra šildymo sprendimas žiemą ir vėsinimas vasarą , nesukelia didelių išlaidų. Todėl aktualu tiems, kurie domisi silumos siurbliai oras oras kaina, lyginant su kitais įrenginiais.
  • Jie gali pakeisti senus šildymo šaltinius , todėl įsigysite ekonomišką ir efektyvią šildymo įrangą.
  • Jie turi aukštą energijos vartojimo efektyvumo klasę: A+++ vėsinimo režimu ir A++ šildymo režimu . Tai sumažina šildymo išlaidas.
  • Jie yra lengvai montuojamas ir pigesnis sprendimas lyginant su kitų tipų šilumos siurbliais – žemės šaltinio, oras-vanduo.
  • Jie gali būti maitinami 75% energijos, esančios lauko ore . Jie sunaudoja 25 % elektros energijos , todėl yra ekonomiškas ir ekologiškas pasirinkimas kiekvienam namui ir butui.
  • Jie yra pigiausias pasirinkimas tarp kitų šilumos siurblių. Žinoma, reikia atsižvelgti į tai, kad kuo didesnis objektas bus šildomas, tuo didesnės bus siurblio įsigijimo ir montavimo išlaidos.
  • Žema lauko temperatūra jiems nėra problema . Tokiais momentais šilumos siurbliai oras-oras gali išsilaikyti elektra. Be to, nereikia jaudintis, kad padidės elektros energijos sąnaudos, nes šis įrenginys, kompresoriui maitinti sunaudodamas 1 kWh elektros energijos, gali pagaminti apie 5 kWh šiluminės energijos .

  Kodėl mes?

  Turime nemažą skirtingų šilumos siurblių oras-oras gamintojų pasirinkimą, taip pat turime profesonalią komandą, kuri padės išrinkti geriausiai būtent Jums tinkantį siurblį ir pasiūlysime montavimo paslaugas. Nuolat atsinaujiname naujausiais įrenginiais ir stengiamės pasiūlyti geriausią kainą savo klientams.

  Skaityti daugiau