Prekių katalogas

Neužšalantis skystis

 • Šilumnešis, glikolis "G300" 20L
  Kodas: 4771548293037
  Kaina 2979 
  3310  Sutaupykite 331 
  Šilumnešis, glikolis "E300" 20L
  Kodas: 4771548293013
  Kaina 4262 
  4736  Sutaupykite 474 
  Kaina 7245 
  8050  Sutaupykite 805 
  Kaina 9012 
  10013  Sutaupykite 1001 
  Kaina 11290 
  12544  Sutaupykite 1254 
  Kaina 20138 
  22376  Sutaupykite 2238 
 • Įsitikinkite, kad tinkamai prižiūrite šildymo sistemą!

  Kad šildymo sistema jūsų namuose tinkamai veiktų, ji turi būti ne tik tvirtai sukonstruota, bet ir reguliariai prižiūrima. Vienas iš itin svarbių šios sistemos priežiūros elementų – kruopštus jos valymas, todėl šioje kategorijoje Jums paruošėme platų cheminių medžiagų asortimentą.

  Tarp mūsų siūlomų gaminių rasite priemonių, lėtinančių korozijos procesą centrinio šildymo vamzdžiuose. Taip užtikrinsite ilgesnį jų tarnavimo laiką ir išvengsite nemalonaus brangios renovacijos poreikio. Be to, mūsų asortimente yra priemonių, kurios pašalina apnašas ir nuosėdas, kurios sukelia vamzdžių užsikimšimą.

  Pagalvojome apie įvairias montavimo sistemas, kurios gali būti naudojamos pastatuose, todėl mūsų asortimente yra preparatų, skirtų tam tikro tipo vamzdžiams, pvz., variniams.
  Patikrinkite, kokie preparatai, leis efektyviai apsaugoti šildymo, vėsinimo, oro kondicionavimo ir saulės sistemas nuo perkaitimo, užšalimo ir korozijos.

  Tokio tipo gaminiai tikrai bus labai naudingi kiekviename bute. „Zyz24“ internetinėje parduotuvėje siūlomas platus prekių pasirinkimas, įskaitant įvairių tipų sistemų priežiūros produktus. Tikrai pritaikysite juos savo poreikiams.

  Gerai prižiūrimas įrenginys veiks tinkamai

  Sistemos valymo priemonė, kuri yra emulsija, kuri leis lengvai ir saugiai pašalinti rūdis, dumblą ir korozinius nuosėdas šildymo ar vandens įrenginiuose. Taip pat puikiai pašalina kitas lengvas mineralų nuosėdas nuo šildymo sistemos elementų. Jis yra visiškai ekologiškas, taip pat gali būti naudojamas pramonės įmonėse kaip chemikalų, naudojamų naujų priedų ir dalių gamyboje, neutralizatorius. Pašalina ir neutralizuoja lydmetalius, fliusus ir technines alyvas, o tai tinkamai paruošia įrangą tolesniam darbui.

  Valomasis skystis yra valymo priemonė, kurią galima naudoti vandens pagrindo centrinio šildymo, vėsinimo ir oro kondicionavimo įrenginiams nuplauti.
  Neužšalantis skystis įrenginiams, apsaugantiems centrinio šildymo įrenginį nuo gedimų. Jo dėka efektyviai apsaugosite radiatorius, katilus, vamzdžius ir vožtuvus nuo rūdijimo ir palaikysite tinkamą jų veikimą. Paruošimas taip pat neleis susidaryti nuosėdoms ar apnašoms ir užtikrins, kad katilas veiktų tyliai. Kitas privalumas yra tai, kad jis apsaugo radiatorius ir radiatorius nuo oro, taip pat siurblius nuo užstrigimo.
  Be to, kai išvalysite centrinio šildymo sistemą, pastebėsite, kad sumažės kuro sąnaudos ir centrinio šildymo sistemai naudojamas vanduo bus švaresnis bei sistema bus apsaugota nuo užšalimo

  Kokį efektą pasieksite prižiūrėdami šildymo sistemą?

  Kodėl verta investuoti į tinkamus produktus jūsų namų sistemų priežiūrai?

  Visų pirma, tinkamai išvalyti ketaus, vario ar plieno elementai puikiai funkcionuos, atitiks aukščiausius techninius ir kokybės standartus ilgus metus. Instaliacija bus gerai prižiūrima iš vidaus, o tai garantuos visišką jo saugumą.

  Emulsijų, preparatų, koncentratų ir kt. Viskas labai paprasta – tereikia į baką supilti vandeniu praskiestą produktą. Darbai bus atliekami instaliacijos viduje be jūsų įsikišimo ir vis tiek turės didelės įtakos bendram sistemos funkcionavimui. Gerai prižiūrima centrinio šildymo sistema garantuoja ilgaamžiškumą ir saugumą daugelį metų.

  Skaityti daugiau