Prekių katalogas

Šilumnešis, propilenglikolis "P550" 20L

 • Šilumnešis, propilenglikolis "P550" 20L

  Kodas: 4771548293075
  Kilmės šalis
  Lietuva
  Pagrindas
  Propilenglikolis
  Gamintojas
  DSC
 • Aprašymas

  Naudojimas: šilumnešis paruoštas naudojimui. Įrenginį užpildykite vadovaudamiesi įrenginio instrukcija.

  Šildymo skysčiai – kuriuos naudoti atvirose šildymo sistemose ir uždarose šildymo sistemose?
  Vidiniuose šildymo sistemų kontūruose temperatūra gali siekti net iki +98oC , o tokioje temperatūroje spiritiniai tirpalai gali užvirti. Todėl turi būti naudojami šildymo sistemų skysčiai, kurie gaminami propilenglikolio pagrindu arba glikolio pagrindu. Jie tinkami naudoti net iki +104oC.
  Propilenglikolio pagrindo šilumnešis P550 ir jo koncentratas P1000 gaminamas naudojant aukštos kokybės koroziją mažinančius priedus iš savaime suyrančių ir aplinkai nepavojingų medžiagų. Jei medžiagos tiesiogiai patektų į požeminius vandens sluoksnius, tai neturėtų jokios neigiamos įtakos požeminio vandens kokybei ir aplinkai. Produktas neklasifikuojamas kaip pavojingas.
  Šilumnešis P550 ir P1000 skirtas saulės kolektorių, įvairaus tipo katilų, šildymo ir šaldymo bei vėdinimo sistemų užpildymui. P550 skysčio darbinė temperatūra nuo -31 oC iki +104 oC, o koncentratą P1000 prieš naudojimą būtina praskiesti nudruskintu vandeniu arba distiliuotu vandeniu. Skiesti vandeniu santykiu 1:1, kai temperatūra -31 oC, 1:2 kai temperatūra -14 oC.
  Glikolio pagrindo šilumnešis G300 ir jo koncentratas G1000 yra pigesnis variantas negu propilenglikolio pagrindo šilumnešiai. Tačiau jie gali būti naudojami tik uždarose sistemose, nes jis yra nuodingas. G300" specialiai sukurtas darbui ekstremaliomis sąlygomis nuo -14oC iki +104oC ir yra naudojamas įvairaus tipo katiluose, šildymo/šaldymo bei vėdinimo sistemose. Skysčio gamybos metu naudojamas gerai išvalytas ir nukalkintas vanduo, aukštos kokybės antikorozinės medžiagos, kurios sumažina neigiamą glikolio poveikį įrenginio dalims.