Prekių katalogas

Valdikliai ir automatika

 • Kaina 13144 
  17070  Sutaupykite 3926 
  Sukamas valdymo pultelis EASY CPB
  Kodas: W2VED-R-A161107
  Kaina 11399 
  Kaina 89760 
  1056  Sutaupykite 15840 
  Kaina 89760 
  1056  Sutaupykite 15840 
 • Oro kondicionierių valdymo skydeliai sukurti taip, kad pasiūlytų maksimalų efektyvumą ir taupytų energiją. Jums nebereikia jaudintis dėl elektros energijos sąskaitų, nes šie įrenginiai turi energijos taupymo galimybes. Be to, oro kondicionieriuose yra reguliuojamas termostatas, leidžiantis kontroliuoti kambario temperatūrą. Naudodami gerą oro kondicionierių galite rasti patogiausią temperatūrą ir nustatyti termostatą, kad jūsų biure ar namuose būtų palaikoma pastovi temperatūra. Be to, geri kintamosios srovės įrenginiai yra su laikmačiu, kuris automatiškai įjungia ir išjungia kintamosios srovės įrenginį, kad sumažintumėte energijos sąnaudas.

  Galimi įvairūs režimo nustatymai, galite nustatyti oro kondicionierių valdymo skydelį į pageidaujamą režimą. Aukščiausios kokybės oro kondicionieriai turi galimybę vėsinti, vėdinti ir šildyti, sausinti arba sumažinti ventiliatoriaus greitį, kad nakties miegas būtų patogus. Atsižvelgdami į tai, ko jums reikia tam tikru metu, galite reguliuoti valdymo skydelio oro kondicionieriaus režimą . Be to, įrenginiuose yra miego režimas. Naudodamiesi šia funkcija, kintamosios srovės įrenginiai gali sumažinti triukšmo lygį ir reguliuoti temperatūrą, kad galėtumėte miegoti netrukdomai.

  Turime įvairių gamintojų valdymo pultus, atitinkančius jūsų poreikius. Galima įsigyti kaip nešiojamus įrenginius arba sieninius valdiklius, todėl visada galite rasti produktą, atitinkantį jūsų poreikius. Priklausomai nuo pasirinkto tipo, galite pasiekti oro kondicionierius, kurie šildo ir vėsina jūsų kambarį. Palyginti su centrinio šildymo sistemomis, valdymo pulto oro kondicionieriai gali efektyviau šildyti patalpą. Atsižvelgdami į jūsų šildymo ir vėsinimo poreikius, zyz24.lt puslapyje visada galite rasti įrenginį, kuris veiksmingai patenkins jūsų poreikius.
   

  Skaityti daugiau