Prekių katalogas

Dujinių katilų priedai

 • Kaina 045 
  050  Sutaupykite 005 
  Kaina 135 
  (007 /m)
  150  Sutaupykite 015 
  Kaina 198 
  (010 /m)
  220  Sutaupykite 022 
  Kaina 225 
  (011 /m)
  250  Sutaupykite 025 
  Kaina 666 
  740  Sutaupykite 074 
  Kaina 1107 
  1230  Sutaupykite 123 
  Kaina 2286 
  2540  Sutaupykite 254 
 • Dujiniai katilai, reguliatoriai ir priedai – aukščiausios kokybės

  Efektyviam namų šiltinimui reikia naudoti aukščiausios kokybės įrenginius. Verta surinkti visą komplektą įrangos, kuri padės pasiekti norimą temperatūrą bute. Rinkitės ne tik dujinius katilus, bet ir reguliatorius bei reikiamus priedus.

  Apsipirkdami susidursite su kelių tipų dujiniais katilais. Juose yra vienos ir dviejų funkcijų katilai – kuo jie skiriasi vienas nuo kito? Svarbiausia vienos funkcijos katilo savybė yra ta, kad jis maitina tik centrinio šildymo įrenginį. Dviejų funkcijų versija gali papildomai šildyti karštą vandenį, kurį naudoja konkretaus pastato gyventojai. Aukštesnė temperatūra pasiekiama naudojant įmontuotą šildytuvą.

  Taip pat svarbus kondensatas. Jo dėka pasiekiame aukštą šiluminį efektyvumą su minimaliomis energijos sąnaudomis. Tai ne tik ekonomiški įrenginiai, bet ir labai ekologiški. Jie veikia paimdami orą degimui iš išorės – turi uždarą degimo kamerą. Atgauname energiją, kuri yra apsaugota nuo ištekėjimo vandens garų pavidalu per kaminą.

  Kita vertus, reguliatoriai valdo katilo temperatūrą ir palaiko ją pastoviame lygyje. Tai maži įrenginiai, tiekiami laidinėmis ir belaidėmis versijomis.
  Galimi priedai: jutikliai, apsauginio vožtuvo sifonai, dangtelis ir oro modulio sieninis pagrindas. Peržiūrėkite mūsų zyz24 pasiūlymą ir išsirinkite kokybiškus dujinius katilus bei dalis dujiniams katilams. Tai ilgalaikė investicija, kuri suteiks jaukumo ir šilumos jūsų pastate.

  Kaip išsirinkti tinkamus dujinius katilus, reguliatorius ir priedus savo namams

  Tinkamo dujinio katilo ir jo priedų pasirinkimas yra vienas svarbiausių etapų statant namą. Patikrinkite, kaip tai padaryti geriausiai naudojant aukštos kokybės įrenginius.
  Kombinuoti katilai dažniausiai skirti mažiems pastatams. Jis turi būti šalia vandens įleidimo angos – jei šalia virtuvės yra vonios kambarys, boilerį pastatykite vienoje iš šių dviejų kambarių. Vienfunkciai katilai tikrai rekomenduojami dideliems namams.

  Renkantis katilą atkreipkite dėmesį į jo galią. Pasirinkite savo poreikius atitinkančią galią. Jei galia per didelė, katilas gali sunaudoti per daug dujų, kurios nueis perniek. Jei galia per maža, padidės dujų sąnaudos, katilas greičiau baigs veikti, o atskiros patalpos nebus pakankamai apšildomos.

  Taip pat galite pasirinkti katilą su galimybe valdyti deginamą kurą. Dėl šios priežasties pablogėjus dujų kokybei katilo darbas nebus prastesnis. Taip pat būtina patikrinti jo matmenis, kad jis gerai tilptų patalpoje, kurioje jis bus naudojamas.

  Dujų tipas, su kuriuo katilas veiks, taip pat bus labai svarbus. Kai kurie modeliai buvo skirti šildyti daug metano turinčiomis gamtinėmis dujomis, kiti – dujomis, kuriose gausu azoto.

  Pasirinkite reguliatorius pagal tai, kaip jie prijungti. Belaidis ryšys pravers, kai baigus statybos darbus norėsite jį įsirengti savo namuose ir nenoresite pertvarkyti savo dekoro iš naujo. Tačiau jei kabelius galite dėti po tinku, dujiniams katilams rinkitės laidinius reguliatorius.

  Skaityti daugiau