Prekių katalogas

Šilumos siurbliai oras/vanduo

 •  

    

  Šilumos siurblys oras/vanduo Gree Versati III 4,0/3,8kW
  Kodas: S1GRE-GRS-CQ4.0PD-PD/NHH-KOM
  Kaina 378750 
  5050  Sutaupykite 126250 
  Kaina 390751 
  521001  Sutaupykite 130250 
  Kaina 390825 
  5211  Sutaupykite 130275 
  Šilumos siurblys oras/vanduo Gree Versati III 6,0/5,75kW
  Kodas: S1GRE-GRS-CQ6.0PD-PD/NHH-KOM
  Kaina 3945 
  5260  Sutaupykite 1315 
  Kaina 408375 
  5445  Sutaupykite 136125 
  Šilumos siurblys oras/vanduo Gree Versati III 8.0/7.0kW
  Kodas: S1GRE-GRS-CQ8.0PD-PD/NHH-KOM
  Kaina 4155 
  5540  Sutaupykite 1385 
  Šilumos siurblys oras/vanduo Gree Versati III 9.5/8.4kW
  Kodas: S1GRE-GRS-CQ10.0PD-PD/NHH-KOM
  Kaina 434250 
  5790  Sutaupykite 144750 
  Kaina 434460 
  579280  Sutaupykite 144820 
  Kaina 437250 
  5830  Sutaupykite 145750 
  Kaina 4485 
  5980  Sutaupykite 1495 
  Kaina 449625 
  599501  Sutaupykite 149876 
  Kaina 453750 
  6050  Sutaupykite 151250 
  Kaina 496860 
  662480  Sutaupykite 165620 
  Kaina 515355 
  6670  Sutaupykite 151645 
  Kaina 538985 
  6975  Sutaupykite 158515 
 • Šildymo sistema oras-vanduo – vienas populiariausių sprendimų tarp asmenų, kuriems aktualu ne tik nedideli šildymo kaštai, bet ir tvarios aplinkos idėjos. Šildymo siurbliai oras-vanduo gali būti montuojami įvairaus dydžio butuose, individualiuose namuose ar kitos paskirties patalpose. Dažnai – net ir ten, kur kitų šildymo sistemų įrengimas nėra įmanomas.Savo klientams siūlome galimybę rinktis iš žinomų gamintojų šilumos siurblių bei kitų prietaisų Jūsų namams ar verslo objektams. Orientuojamės ne tik į prekių kokybę bei asortimento gausą, bet ir tinkamą klientų aptarnavimą. Mums svarbu, jog internetu užsakytas prekes gautumėte kuo greičiau. O, iškilus bet kokiai problemai, stengiamės ją operatyviai išspręsti.Nežinote, koks šilumos siurblys oras-vanduo yra geriausias sprendimas Jūsų atveju? Galime pasiūlyti ne tik nemokamas profesionalias konsultacijas, bet ir patrauklią papildomą nuolaidą Jūsų pasirinktam produktui.

  Kaip veikia šilumos siurbliai oras-vanduo?

  Pirkėjui, suinteresuotam pasirinkti individualiu atveju efektyviausią šildymo sprendimą, neabejotinai aktualu ne tik klausimas „šilumos siurbliai oras-vanduo – kas tai“, bet ir šios šildymo sistemos veikimo principas. Šilumos siurblys oras-vanduo veikia panašiai kaip kiekvienuose namuose stovintis šaldytuvas, tik veikimo esmė yra priešinga. Prietaisas, įsiurbęs orą iš aplinkos, jį aušina. Šio proceso metu išsiskiria šiluma, kuri yra perduodama į šildymo sistemą (radiatoriai, grindinis šildymas). Jei šilumos siurblys oras-vanduo yra su boileriu, išsiskyrusi šiluma yra naudojama ir vandens pakaitinimui.

  Kokie yra svarbiausi šildymo sistemos oras-vanduo privalumai?

  Ekonomiškumas
  Šilumos siurbliai oras-vanduo kaina – vienas ekonomiškiausių gyvenamųjų ar kitos paskirties patalpų šildymo sprendimų. Įrenginys, lyginant su kitomis šildymo sistemomis, sunaudoja mažiau energijos ir gali būti naudojamas ne tik namų šildymui, bet ir vėsinimui bei vandens pašildymui. Nepirkdami papildomų prietaisų, galima nemažai sutaupyti. Šilumos siurblys oras-vanduo kaina patraukus sprendimas ir dėl nedidelių įrengimo išlaidų. Žinoma, norint, jog šilumos sistemos oras-vanduo kaina atitiktų lūkesčius, pirmiausiai reikia pasirūpinti efektyvia namo šilumine izoliacija.

  Ekologiškumas
  Šildymas oras-vanduo yra vertinamas asmenų, kuriems aktualu tvarumo idėjos. Šilumos siurbliai oras-vanduo į aplinką beveik neišskiria CO2 (anglies dioksido), tad, pasirinkę šią sistemą, prisidedate prie gamtos saugojimo.

  Saugumas
  Jei, kalbant, pavyzdžiui, apie techniškai netvarkingus ar netinkamai eksploatuojamus dujinius ir kieto kuro katilus, dažnai minima ir apsinuodijimo smalkėmis (anglies monoksidu) grėsmė, tai šildymo sistemos oras-vanduo ekologiškumas yra svarbus ir šiuo aspektu. Sistemoje esantis freonas yra visiškai nekenksmingas ne tik aplinkai, bet ir žmogaus sveikatai. Šios rūšies šildymo sistema, priešingai nei dauguma kitų, nekelia ir gaisro grėsmės.

  Patogumas
  Šilumos siurbliai oras-vanduo – vienas geriausių pasirinkimų, ieškančių patogiausio namų šildymo varianto. Tai patvirtina ne tik specialistų ar pardavėjų, bet ir klientų, sėkmingai naudojančių šios rūšies šildymo sistemą, atsiliepimai. Šilumos sistemos patogumas akivaizdus iš karto. Įrengimo darbai nėra sudėtingi, nes nereikia gręžti gręžinio ar atlikti kitų žemės kasimo darbų. Nesudėtinga prietaiso priežiūra „nepririša“ prie šildymo. Tad, norint iš namų išvykti ilgesniam laikui, nekyla jokių problemų. Šilumos siurblių oras-vanduo veikimo specifika leidžia išvengti ir kitų praktinių rūpesčių, pavyzdžiui, kuro įsigijimo, laikymo ir pan.

  Universalumas
  Šilumos sistema oras-vanduo gali būti įrengiama įvairaus dydžio patalpose. Tai – puikus sprendimas ne tik gyvenamųjų namų, bet ir, pavyzdžiui, darbo patalpų apšildymui. Šio rūšies šilumos siurbliai gali būti įrengiami ne tik naujos statybos, bet ir senuose, renovuotuose namuose. Priešingu atveju, esant žemesnei nei B energetinei pastato efektyvumo klasei, šildymas oras-vanduo kaina nebus efektyvus sprendimas. Šios šildymo sistemos universalumas pasireiškia ir integracijos galimybe į jau pastate veikiančią šildymo ar karšto vandens paruošimo sistemą. Taip pat – suderinamumu su šildymo sistemos tipu (grindiniu šildymu, radiatoriais).

  Modernus valdymas
  Dažo žmogaus gyvenimas yra neatsiejamas nuo technologijų, tad, kuriant šiuolaikines šildymo sistemas, nepamirštama apie tai pagalvoti. Modernūs šilumos siurbliai oras-vanduo turi išmaniojo valdymo funkcijas. Šilumos siurblyje esantis WiFi įrenginys susieja šildymo sistemą su specialia programėle, esančia Jūsų išmaniajame telefone, planšetėje ar kompiuteryje, tad visas funkcijas galima valdyti per atstumą.

  Ar šilumos siurblys oras-vanduo – sprendimas, tinkantis visiems namams?

  Aeroterminis (oras-vanduo) šildymas, išsiskiriantis visa eilę privalumų, yra viena iš labiausiai populiarėjančių namų šildymo sistemų. Tiesa, tai nereiškia, jog siurbliai oras-vanduo – universalus sprendimas, tinkantis kiekvienam namų ūkiui. Norint, jog šildymas oras-vanduo pateisintų lūkesčius, tai yra veiktų efektyviai, visų pirma reikia įvertinti pastato energetinį naudingumą. Šilumos siurbliai oras-vanduo yra rekomenduojami namams, kurių energetinė klasė – B arba aukštesnė. Jei ši sistema bus sumontuota žemo energetinio efektyvumo pastate, šildymo oras-vanduo kaina pasirodys nepriimtina. Elektros sąnaudos bus didelės, o, lauke esant didesniam šalčiui, namuose, tikėtina, vis tiek nebus pakankamai šilta. Tad, pirmasis žingsnis, prieš įrengiant šią šildymo sistemą senos statybos name, turėtų būti pastato energetinio efektyvumo pagerinimas – tinkamas namo apšiltinimas. Kuo aukštesnį pastato energetinį efektyvumą pavyks pasiekti, tuo ir šilumos siurblys oras-vanduo dirbs efektyviau.

  Į ką atkreipti dėmesį, renkantis šilumos siurblį oras-vanduo?

  Vienas pagrindinių kriterijų, sprendžiant, kokį siurblį oras-vanduo pirkti – tinkamos galios pasirinkimas. Pasirinkus per mažos galios siurblį, vėsiu oru, nors ir sunaudodamas daug elektros energijos, prietaisas neužtikrins reikiamos temperatūros patalpoje. O, nuolat veikdamas visu pajėgumu, nusidėvės greičiau. Per daug galingas siurblys, lyginant su konkrečios patalpos „diktuojamu“ šilumos poreikiu, taip pat nėra racionalus sprendimas. Galingi šilumos siurbliai oras vanduo kaina neatitiks ekonomiškai mąstančių vartotojų poreikių. Dėl didelio kiekio šilumos siurblio suvartojamos energijos, sąskaitos už elektrą taip pat bus „išsipūtusios“.

  Norint pasirinkti tinkamos galios šilumos siurblį, reikia atkreipti dėmesį į:

      · pastato energetinį efektyvumą (kuo jis geresnis, tuo mažesnės galios siurblio pakanka);

      · pastato plotą (didesnėms patalpoms, natūralu, yra reikalingas didesnės galios šilumos siurblys);

      · šildymo sistemos tipą (esant grindiniam šildymui, dažniausiai reikalingas žemenės vandens temperatūra, tuo tarpu radiatoriams – didesnė);

      · kitus kriterijus (langų dydis, patalpų kryptis ir kita).

  Taip pat, renkantis konkretų šilumos siurblį, svarbu atkreipti dėmesį ir į prietaiso keliamą triukšmo lygį. Per garsiai dirbantys siurbliai, ypač gyvenant individualių namų kvartaluose, ramybės gali neduoti ne tik Jums patiems, bet ir greta gyvenantiems kaimynams. Reikia įvertinti ir šildymo sistemos dydį. Nesant atskiros patalpos, kurioje numatomas įrenginio montavimas, reikėtų ieškoti kompaktiškų variantų, pavyzdžiui, leidžiančių visą šildymo sistemą montuoti lauke, viduje paliekant tik karšto vandens talpą. 

  Skaityti daugiau