Prekių katalogas

Bio židiniai

 • Biožidinys GALINA
  Kodas: GALINA
  Kaina 92 
  Biožidinys NEST
  Kodas: NEST
  Kaina 102 
  Biožidinys TANGO 1 Baltas
  Kodas: TANGO 1 Baltas
  Kaina 118 
  Biožidinys TANGO 1 Juodas
  Kodas: TANGO 1 Juodas
  Kaina 118 
  Biožidinys DELTA JUODAS VERTIKALUS
  Kodas: DELTA JUODAS VERTIKALUS
  Kaina 124 
  Biožidinys TANGO 2 BALTAS
  Kodas: TANGO 2 BALTAS
  Kaina 124 
  Biožidinys TANGO 2 Juodas
  Kodas: TANGO 2 Juodas
  Kaina 124 
  Biožidinys TANGO 3 BALTAS
  Kodas: TANGO 3 BALTAS
  Kaina 137 
  Biožidinys TANGO 3 Juodas
  Kodas: TANGO 3 Juodas
  Kaina 137 
  Biožidinys DELTA HORIZONTALUS JUODAS
  Kodas: DELTA HORIZONTALUS JUODAS
  Kaina 139 
  Biožidinys ECHO Juodas
  Kodas: ECHO Juodas
  Kaina 140 
  Biožidinys ECHO Baltas
  Kodas: ECHO Baltas
  Kaina 140 
  Biožidinys BESTA
  Kodas: BESTA
  Kaina 140 
  Biožidinys BIOMISA / MINI JUODAS
  Kodas: BIOMISA / MINI JUODAS
  Kaina 140 
  Biožidinys DELTA Juodas
  Kodas: Delta Juodas
  Kaina 144 
  Biožidinys TANGO 4 Baltas
  Kodas: TANGO 4 Baltas
  Kaina 144 
  Biožidinys TANGO 4 Juodas
  Kodas: TANGO 4 Juodas
  Kaina 144 
  Biožidinys DELTA šlifuotas
  Kodas: DELTA šlifuotas
  Kaina 153 
  Biožidinys DELTA 2 Juodas
  Kodas: DELTA 2 Juodas
  Kaina 159 
  Biožidinys HOTEL MINI JUODAS
  Kodas: HOTEL MINI JUODAS
  Kaina 166 
  Biožidinys INDIA MAX Juodas
  Kodas: INDIA MAX JUODAS
  Kaina 166 
  Biožidinys GLASS
  Kodas: GLASS
  Kaina 172 
  Biožidinys DELTA FLAT
  Kodas: DELTA FLAT
  Kaina 185 
 • Bioetanolio židiniai , tikros liepsnos, norite mėgautis tikra ugnimi, bet trūksta kamino? Biožidinys greitai tampa būtinu namų ir butų prietaisu. Jų unikalus stilius suteikia stulbinamą centrinę detalę bet kurioje patalpoje su tikro židinio privalumais, nereikia kamino ar dūmtraukio.. Tai reiškia, kad židinį galite pastatyti bet kur, kur norite!

  Norite sužinoti daugiau?

  Trumpai apie bioetanolio židinius

  Kas yra bioetanolio židiniai?

  Bioetanoliniai židiniai – inovatyvi alternatyva tradiciniams, elektriniams ir dujiniams židiniams. Varomi bioetanolio kuru, juos lengva montuoti ir naudoti, nereikia kamino ar dujų jungties. Be to, jie neišskiria nuodingų dūmų ar pelenų ir yra 100% efektyvūs šilumai. Tai reiškia, kad kiekvienas gali mėgautis šildančiu židiniu bet kur, kur tik nori.

  Aplinka ir šiluma

  Bioetanolio židiniai pirmiausia skirti jaukiai atmosferai sukurti. Nepaisant to, jie taip pat suteikia malonios šilumos. Vidutinė sistema su 60 cm ugnies linija jau duoda 3,5 kW, o tai prilygsta neblogam radiatoriui.
  Nėra kamino, įėjimo ar išleidimo angos

  Vienintelis dalykas, kuris išsiskiria degimo proceso metu, yra vandens garai ir CO 2 . Tai lygiai tas pats, ką žmonės iškvepia. Štai kodėl nereikia nei kamino, nei įėjimo ar išleidimo angos . Taigi galite dėti biožidinį kur tik norite.

  Ekologiškas

  Bioetanolis yra alkoholio rūšis, kuri tvariai gaminama iš biomasės. Tai pasiekiama fermentuojant cukrų iš įvairių natūralių produktų, tokių kaip grūdai (kviečiai ar kukurūzai), cukranendrių, cukrinių runkelių ir net iš vyno pertekliaus. Taigi pridėta „bio“.

  CO 2 Neutralus

  Priedas „bio“ taip pat naudojamas atsižvelgiant į tai, kad bioetanolio degimas yra neutralus CO 2 atžvilgiu. Tai reiškia, kad į aplinką išmetama tiek CO 2 , kiek augalas pasisavino augimo procese. Bioetanolis vertinamas kaip aplinkai nekenksmingas sprendimas ir alternatyva iškastinio kuro (naftos produktų) naudojimui.

  Degimas

  Naudoti bioetanolį kaip kurą židinyje yra visiškai saugu . Be to, švarus degimas reiškia, kad neišsiskiria dūmai ar suodžiai, todėl nereikia ir kamino. Mokslinis žymėjimas yra ^OH C 2 H 6 O. Deginant bioetanolį išsiskiria tik CO 2 ir vandens garai, tai yra tas pats, ką iškvepia žmonės ir gyvūnai.. Atkreipkite dėmesį, kad neišskiriamas pavojingas CO, kaip ir naudojant tradicinius malkinius ar dujinius židinius. Todėl bioetanolio židinio sunaudojimas yra dvigubai didesnis. Kiekvienam sudegintam bioetanolio centilitrui taip pat sunaudojama deguonies. Todėl rekomenduojama naudoti efektyvią sistemą.

  Beveik Nulinė Energija

  Beveik nulinės energijos NZE kūrimas yra svarbus energiją taupančios statybos politikos etapas. NZE principai taps standartais naujiems namams nuo 2021 m. Tai reiškia, kad visi naujos statybos projektai turi atitikti labai aukštą energetinį naudingumą (E30).

  Ar tai brangu?

  Ne, tikrai ne, nors jei naudotumėte jį kasdien daug valandų, tai atsieis brangiau nei kitų tipų židiniai. Kaina griežtai priklausys nuo to, kaip naudosite ugnį ir kuro talpos dydį. Mūsų įprastas židinio talpa degs apie 3–6 valandas (priklausomai nuo modelio) su 1–1,3 l kuro.

  Mūsų platus siūlomų biožidinių komplektų asortimentas yra įvairių spalvų, dydžių ir dizaino, kad būtų užtikrintas jūsų poreikius. Mūsų internetinėje parduotuvėje zyz24.lt jį tikrai išsirinksite. Reikia pagalbos perkant internetu? Mes visada pasiruošę, jums padėti!

  Skaityti daugiau