Prekių katalogas

Cirkuliaciniai siurbliai

 • Kaina 5040 
  63  Sutaupykite 1260 
  SIURBLYS HE OEM 2 25-6-180
  Kodas: HE OEM 2 25-6-180
  Kaina 10585 
  145  Sutaupykite 3915 
  Kaina 10657 
  11841  Sutaupykite 1184 
  Kaina 110 
  220  Sutaupykite 110 
  Kaina 16112 
  17902  Sutaupykite 1790 
  Cirkuliacinis siurblys ECOCIRC 25-4/180
  Kodas: ECOCIRC 25-4/180
  Kaina 16717 
  18574  Sutaupykite 1857 
  Cirkuliacinis siurblys ECOCIRC 25-6/180
  Kodas: ECOCIRC 25-6/180
  Kaina 16717 
  18574  Sutaupykite 1857 
  Kaina 21960 
  244  Sutaupykite 2440 
  Kaina 21960 
  244  Sutaupykite 2440 
  Kaina 21960 
  244  Sutaupykite 2440 
  Kaina 22679 
  25199  Sutaupykite 2520 
  Kaina 25469 
  28299  Sutaupykite 2830 
  Kaina 25469 
  28299  Sutaupykite 2830 
  Kaina 25830 
  287  Sutaupykite 2870 
  Kaina 28620 
  318  Sutaupykite 3180 
  Kaina 34470 
  383  Sutaupykite 3830 
  Kaina 34470 
  383  Sutaupykite 3830 
  Kaina 34920 
  388  Sutaupykite 3880 
 • Kas yra cirkuliacinis siurblys?

  Tai įtaisas, naudojamas šildymo terpei (pvz., vandeniui arba glikoliui) cirkuliuoti centrinėje šildymo sistemoje. Pagrindinė jo užduotis yra užtikrinti skysčio judėjimą sistemoje, kad šiluma būtų tolygiai paskirstyta visose patalpose. Siurbliai paprastai yra šalia katilo arba šilumokaičio ir veikia kaip visos sistemos pavara.

  Kodėl centrinio šildymo sistemai svarbus cirkuliacinis siurblys?

  Kadangi jis atlieka pagrindinį vaidmenį užtikrinant efektyvų šildymo sistemos veikimą. Štai keletas priežasčių, kodėl reikalingas siurblys:
  1. Šildymo skysčio cirkuliacija: siurblys užtikrina nuolatinį šildymo terpės srautą visoje sistemoje, todėl šiluma tolygiai paskirstoma visose patalpose. Be cirkuliacinio siurblio šildymo skystis galėtų likti vienoje vietoje, o tai lemtų netolygų patalpų šildymą.
  2. Padidina energijos vartojimo efektyvumą. Tinkamo pajėgumo pasirinkimas gali padėti sumažinti centrinės sistemos elektros suvartojimą. Dėl nuolatinės šildymo skysčio cirkuliacijos galima palaikyti žemesnę temperatūrą patalpose nei sistemose, kuriose šildymo skystis lieka vienoje vietoje.
  3. Išlaidų mažinimas: efektyvi eksploatacija gali padėti sumažinti su pastato eksploatavimu susijusias išlaidas. Dėl tolygaus šilumos paskirstymo galima išvengti pernelyg didelio katilo ar kitų šilumos šaltinių naudojimo, o tai leidžia sutaupyti kuro.

  Kaip veikia centrinio šildymo ir karšto vandens cirkuliacinis siurblys?

  Cirkuliacinis siurblys veikia šildymo skysčio cirkuliacijos per centrinio šildymo sistemą principu. Pagrindiniai siurblio elementai yra sparnuotė, kurią varinėja elektros variklis, ir korpusas, kuris veikia kaip šildymo skysčio kreiptuvas.

  Veikimo procesas yra toks:

  1. Siurbimas: Iš pradžių siurblys išsiurbia šildymo skystį iš įrenginio. Tai įmanoma sukuriant slėgio skirtumą, kuris leidžia skysčiui įsiurbti į siurblį.
  2. Išleidimas: tada sparnuotė pradeda suktis, sukurdama jėgą, kuri išstumia šildymo skystį iš siurblio. Skystis pumpuojamas vamzdžiais ir laidais, kad pasiektų atskirus radiatorius arba šildymo plokštes skirtingose patalpose.
  3. Grąžinimas: Po to, kai šiluma tiekiama į radiatorius, šildymo skystis surenka šilumą iš patalpoje esančio oro ir tampa vėsesnis. Tada jis grįžta į siurblį, kad būtų pašildytas ir cirkuliuojamas per sistemą.

  Cirkuliacinių siurblių tipai

  Rinkoje yra keletas tipų. Štai patys populiariausi:
  1. Išcentrinis siurblys: tai labiausiai paplitęs siurblių tipas, naudojamas šildymo sistemose. Jis pasižymi paprasta konstrukcija, susidedančia iš rotoriaus ir korpuso. Išcentrinis siurblys gali būti reguliuojamas pagal sukimosi greitį, o tai leidžia koreguoti našumą pagal sistemos poreikius.
  2. Kintamo greičio siurblys: šio tipo siurblys yra technologiškai pažangesnis. Reguliuojant greitį, kintamo greičio siurblys gali optimizuoti veikimą, priklausomai nuo esamų sąlygų, taupydamas energiją.
  3. Siurblys su energijos atgavimu: tai novatoriškas sprendimas, kuris naudoja energijos atgavimą iš šildymo skysčio. Energijos atgavimo siurblys naudoja temperatūros skirtumą tarp šildymo terpių, kad generuotų papildomą energiją, todėl padidėja efektyvumas ir sutaupoma.

  Gero centrinio šildymo sistemos cirkuliacinio siurblio pasirinkimo ypatybės

  Renkantis tinkamą centrinio šildymo sistemos siurblį, verta atsižvelgti į keletą svarbių savybių:

  1. Efektyvumas: siurblio efektyvumas yra vienas iš pagrindinių veiksnių. Jis turėtų būti tinkamai pritaikytas pagal dydį ir poreikius. Pasirinkite siurblį su atitinkamu srautu, kad užtikrintumėte tinkamą šildymo skysčio cirkuliaciją visuose radiatoriuose arba grindų šildymui.
  2. Greičio reguliavimas: Cirkuliacinis siurblys su reguliuojamu greičiu yra naudingas sprendimas. Tai leidžia pritaikyti našumą prie besikeičiančių sąlygų ir sistemos poreikių. Galimybė sumažinti siurblio greitį taip pat gali padėti taupyti energiją.
  3. Energijos vartojimo efektyvumas: verta atkreipti dėmesį į energijos klasę. Rinkitės modelius, pasižyminčius dideliu energijos vartojimo efektyvumu, kurie yra A arba A+. Tokie siurbliai sunaudoja mažiau elektros energijos, o tai reiškia mažesnes eksploatacijos išlaidas.
  4. Žemas triukšmo lygis: gerai suprojektuoti siurbliai turi veikti tyliai, kad netrikdytų jūsų namų ramybės. Prieš pirkdami patikrinkite informaciją apie konkretaus siurblio keliamą triukšmo lygį.
  5. Patvarumas ir patikimumas: rinkitės patikimo gamintojo siurblį, kuris siūlo aukštą kokybę ir patikimumą. Kruopščiai sukonstruoti iš kietų medžiagų cirkuliaciniai siurbliai tarnaus ilgiau ir jiems reikės mažiau priežiūros.
  6. Atsparumas korozijai: Kadangi siurblys dažnai yra veikiamas šildymo skysčio, svarbu, kad jis būtų atsparus korozijai. Rinkitės siurblius, pagamintus iš patvarių medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas ar žalvaris, kurie yra atsparūs chemikalams ir korozijai.

  Kaip sumontuoti cirkuliacinį siurblį?

  Montavimą turėtų atlikti patyręs specialistas, turintis žinių apie montavimo sistemas. Apskritai, diegimo procesas yra toks:
  1. Tinkamos vietos pasirinkimas: pasirinkite tinkamą vietą siurbliui montuoti. Jis turi būti arti katilo arba šilumokaičio, kad būtų kuo mažiau šilumos nuostolių įrenginyje.
  2. Montavimo paruošimas: Prieš montuodami siurblį, turite paruošti montavimą. Tai apima vamzdžių ir laidų būklės, jų švarumo ir tinkamo izoliavimo patikrinimą. Jei reikia, atlikite reikiamus remonto darbus arba atnaujinkite instaliaciją.
  3. Siurblio montavimas: Siurblys turi būti sumontuotas ant tinkamo pagrindo arba laikiklio. Įsitikinkite, kad jis pritvirtintas stabiliai, kad išvengtumėte vibracijos ir triukšmo veikimo metu. Montuodami taip pat turėtumėte atsiminti apie tinkamus atstumus nuo kitų įrenginio elementų ir apie prieigą prie siurblio priežiūros tikslais.
  4. Vandentiekio prijungimas: tada pradėkite jungtis prie instaliacijos. Naudokite tinkamus vamzdžius ir jungtis, kad užtikrintumėte tinkamą šildymo skysčio srautą. Visos jungtys turi būti sandarios, kad išvengtumėte nuotėkio.
  5. Elektros jungtis: Siurbliui reikia elektros energijos. Norėdami tinkamai prijungti siurblį prie maitinimo šaltinio, kreipkitės į elektriką. Įsitikinkite, kad laidai yra tinkamai pritvirtinti ir prijungti pagal gamintojo instrukcijas.
  6. Bandymas ir reguliavimas: Sumontavę siurblį, atlikite bandymus, kad įsitikintumėte, jog jis tinkamai veikia. Patikrinkite, ar šildymo skystis cirkuliuoja sklandžiai ir ar nėra tekėjimo problemų. Jei reikia, galite reguliuoti siurblio nustatymus, pvz., greitį, kad optimizuotumėte siurblio veikimą.

  Kaip prižiūrėti cirkuliacinį siurblį? 

  Cirkuliacinis siurblys reikalauja reguliarios priežiūros, kad būtų užtikrintas ilgas tarnavimo laikas ir patikimumas. Štai keletas patarimų:

  1. Reguliarus valymas: Užtikrinkite reguliarų valymą, pašalindami visas nuosėdas, šiukšles ir nešvarumus. Tai galima padaryti minkštu šepečiu arba drėgnu skudurėliu. Prieš valydami įsitikinkite, kad siurblys yra išjungtas.
  2. Slėgio tikrinimas: periodiškai tikrinkite sistemos slėgį. Įsitikinkite, kad slėgis yra tinkamas ir neviršija rekomenduojamo siurblio veikimo diapazono.
  3. Sandarinimo patikra: Reguliariai tikrinkite tarpiklių aplink siurblį būklę. Įsitikinkite, kad nėra nuotėkio ar laisvumo. Jei pastebėjote sandarinimo problemų, kreipkitės į specialistą ir atlikite reikiamus remonto darbus.
  4. Guolių tepimas: kai kuriems reikia sutepti guolius. Peržiūrėkite siurblio vadovą, kad sužinotumėte, ar jį reikia reguliariai tepti ir kaip tai padaryti. Atminkite, kad tepimas turi būti atliekamas pagal gamintojo rekomendacijas.
  5. Reguliarūs veikimo patikrinimai: Stebėkite siurblio veikimą, stebėdami šildymo skysčio cirkuliaciją ir tikrindami, ar radiatoriai arba grindinis šildymas yra tinkamai šildomi. Jei pastebėjote kokių nors problemų, tokių kaip netolygus šildymas, prastas srautas ar triukšmas, kreipkitės į specialistą dėl išsamesnės diagnozės ir galimo remonto.
  6. Reguliarūs techniniai patikrinimai: Rekomenduojama reguliariai atlikti centrinio šildymo sistemos, įskaitant ir siurblio, technines apžiūras. Norėdami sudaryti patikrinimo ir priežiūros grafiką, pasitarkite su savo serviso arba šildymo sistemos specialistu. Patikrinimo metu bus tikrinami visi komponentai, įskaitant siurblį, siekiant užtikrinti, kad jie yra geros būklės ir efektyviai veikia.

  Siurblys yra nepaprastai svarbus centrinės sistemos elementas. Ji yra atsakinga už šildymo skysčio cirkuliaciją, užtikrinančią tolygų šilumos paskirstymą visame pastate. Galima rinktis iš kelių tipų siurblių, tokių kaip išcentriniai siurbliai, kintamo greičio siurbliai ir energijos atgavimo siurbliai. Renkantis tinkamą siurblį, atkreipkite dėmesį į našumą, greičio valdymą, energijos vartojimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir atsparumą korozijai.

  Montavimo procesą turėtų atlikti profesionalas, o reguliari priežiūra ir priežiūra užtikrins, kad jis veiks ir patikimas. Valyti, tikrinti sandariklius, sutepti guolius ir reguliariai prižiūrėti, kad jie būtų geros būklės ir veiktų optimaliai. Atminkite, kad tinkamas siurblio veikimas reiškia sistemos efektyvumą ir energijos taupymą.

  Paskutiniai patarimai

  Štai keletas papildomų patarimų, kurie gali būti naudingi naudojant siurblį centrinio šildymo sistemoje:

  1. Stebėkite energijos suvartojimą: reguliariai tikrinkite įrenginio energijos suvartojimą. Galite įdiegti elektros skaitiklį arba naudoti energijos stebėjimo sistemą, kad galėtumėte sekti savo suvartojimą ir nustatyti bet kokias problemas ar energijos suvartojimo padidėjimą.
  2. Išjunkite siurblį: jei jums nereikia šilumos konkrečioje patalpoje arba vasaros mėnesiais, verta siurblį išjungti. Taip sutaupysite energijos ir prailginsite siurblio tarnavimo laiką.
  3. Reguliariai tikrinkite sistemos slėgį: Stebėkite šildymo sistemos slėgį, kad įsitikintumėte, jog jis palaikomas atitinkamame diapazone. Žemas slėgis gali rodyti siurblio ar kitų sistemos komponentų problemas.
  4. Pasikonsultuokite su profesionalu: jei turite kokių nors rūpesčių dėl siurblio ar centrinio šildymo sistemos, visada pravartu pasikonsultuoti su patyrusiu specialistu. Jie galės patarti ir atlikti būtinus remonto ar priežiūros darbus.
   

  Skaityti daugiau