Prekių katalogas

Elektroninis cirkuliacinis siurblys EVOSTA3 80/180 1″

 • Elektroninis cirkuliacinis siurblys EVOSTA3 80/180 1″

  Kodas: 60185505
  Kilmės šalis
  Italija
  Gamintojas
  DAB
  Maks. našumas (M3/VAL):
  4,2
  Įtampa, V
  230
  Maks. kėlimo aukštis (M.):
  8,1
  Variklio galingumas (KW)
  0,055
  Garantija
  5 metai
 • Mažo energijos suvartojimo elektroninis siurblys, skirtas vandens cirkuliacijai visose buitinėse šildymo ir aušinimo sistemose.

   

  PRIVALUMAI

  Naujas „DAB“ 3-asis EVOSTA 3 cirkuliacinių siurblių asortimentas apjungia mechaninę galią su elektroninio valdymo privalumais. Dėl nuolatinio magneto sinchroninio variklio, dažnio keitiklio ir EEI energijos efektyvumo ≤ 0,19, taip pat apsaugos klasės IPX5 , EVOSTA 3 siurblių gama yra vienas iš geriausių šios kategorijos produktų, atsižvelgiant į našumą ir patikimumą. EVOSTA 3 cirkuliaciniai siurbliai puikiai pakeičia senus trijų greičių cirkuliacinius siurblius dėl savo kompaktiško dydžio ir visapusiško veikimo. Produktas taip pat yra labai patogus naudoti su vienu mygtuku, kuriuo galima atlikti nuoseklų nustatymą. Tiesioginis priėjimas prie variklio veleno, kad prireikus jį būtų galima atlaisvinti. EVOSTA 3 versija turi ekraną, rodantį momentinį srautą, momentinį pakėlimą ir momentinį energijos suvartojimą vatais. „EVOSTA 3“ versija taip pat siūlo naują automatinio nuorinimo funkciją.

   

  KONSTRUKCINĖS SAVYBĖS

  Ketaus siurblio korpusas su kataforezine dažų danga ir šlapio rotoriaus varikliu. Plieninis variklio korpusas, darbaratis iš technopolimero. Keraminis variklio velenas ant keraminių įvorių tepami siurbiamu skysčiu. Nerūdijančio plieno rotoriaus įdėklai, statoriaus įdėklai ir uždarymo flanšas. Grafito žiedas. EPDM sandarinimo žiedas. Dėl vidinės variklio apsaugos siurbliui nereikalinga papildoma apsauga nuo perkrovos.

   

  VALDYMO SKYDELIS

  EVOSTA 3 nustatymus galima keisti valdymo skydelyje ant siurblio. Siurbliai turi devynis nustatymus, kuriuos galite pasirinkti, spausdami mygtuką MODE. Trys šviesos diodų lemputės rodo dabartinį nustatymą.

  EVOSTA 3 turi ekraną, kuriame yra šie duomenys:

  – pasirinktos kreivės pakėlimas;
  – momentinis energijos suvartojimas vatais;
  – momentinis pakėlimas m;
  – momentinis srautas m3/h.


  TECHNINIAI DUOMENYS

  • Maksimalus našumas: 4,2 m3/val
  • Maksimalus pakėlimas: 8,1 m
  • Siurbiamo skysčio temperatūra: nuo -10 ° C iki + 110 ° C
  • Darbinis slėgis: 10 barų (1000 kPa)
  • Apsaugos klasė: IPX5
  • Izoliacijos klasė: F
  • Montavimas: su horizontalia variklio ašimi
  • Standartinė įtampa: vienos fazės 1×230 V ~ 50/60 Hz
  • Siurbiamas skystis: švarus, be kietųjų dalelių ir mineralinių alyvų, nelipnus, chemiškai neutralus, su savybėmis, panašiomis į vandenį (glikolis maks. 30%)