Prekių katalogas

Elektriniai boileriai

 • Kaina 129 
  189  Sutaupykite 60 
  Kaina 143 
  210  Sutaupykite 67 
  Kaina 201 
  287  Sutaupykite 86 
  Kaina 212 
  303  Sutaupykite 91 
  Kaina 223 
  319  Sutaupykite 96 
  Kaina 228 
  326  Sutaupykite 98 
  Kaina 246 
  351  Sutaupykite 105 
  Kaina 252 
  371  Sutaupykite 119 
  Kaina 256 
  366  Sutaupykite 110 
  Kaina 269 
  395  Sutaupykite 126 
  Kaina 297 
  437  Sutaupykite 140 
  Kaina 748 
  1100  Sutaupykite 352 
  Kaina 884 
  1300  Sutaupykite 416 
 • Elektriniai boileriai

  Elektriniai boileriai yra, ko gero, efektyviausi įrenginiai, skirti vandens šildymui. Ten, kur nėra karšto vandens įvado, visada apsimoka įsirengti elektrinį boilerį. Jis, naudodamas elektrinį kaitinimo elementą (arba kelis juos), ruoš karštą vandenį. Pakaitintą vandenį galima naudoti duše, plaunant indus, atliekant kitas užduotis.
  Modernūs Ariston, ATLANTIC, Galmet ar TESY elektriniai vandens šildytuvai iš zyz24.lt maksimaliai atitinka vartotojų poreikius bei lūkesčius. Jie atrodo šiuolaikiškai, veikia tyliai bei efektyviai, yra patogiai valdomi bei turi daug kitų technologinių pliusų, dėl ko tampa idealiu pirkiniu moderniems namams, apgyvendinimo įstaigoms ar net biurams. Susisiekite telefonu, numeriu +370 615 92018 ir gaukite profesionalią konsultaciją bei rekomendacijas dėl to, kuris elektrinis boileris labiausiai atitiktų poreikius.

  Kokios talpos elektrinio boilerio man reikia?

  Vienas svarbiausių parametrų renkantis boilerį yra jo talpa. Norint nustatyti, kokios talpos elektriniai vandens šildytuvai reikalingi jums, turi būti tinkamai įvertinti vartojimo poreikiai. Nuo jų daugiausiai priklauso tai, kiek vandens apskritai reikia.
  Nors vartojimo įpročiai gali labai skirtis, paprastai skaičiuojama, jog 2 asmenų namų ūkiui 60-80 l elektrinis vandens šildytuvas turėtų būti pakankamai talpus. Maždaug 4 asmenų šeimai jau gali reikėti 120+ l talpos modelio.
  Kartais gali padėti žinios apie tai, kiek vandens suvartojama atliekant įvairias buities užduotis.
  Dušui gali prireikti 35-70 litrų karšto vandens;
  Indams plauti gali prireikti iki 25 litrų, jei plaunate rankomis ir <15 l, plaunant indaplovėje;
  Skalbimo mašina gali sunaudoti nuo 40 iki 100 litrų viena įkrova.
  Jeigu turite gana didelius poreikius karštam vandeniui, tačiau jie nebūtinai yra pastovūs, galite paieškoti vandens šildytuvo, kuris turi dvigubą kaitinimo sistemą ir dvigubą baką. Vienoje dalyje karštas vanduo gali būti paruošiamas daug greičiau ir tai leidžia patenkinti staigiai išaugusius energijos poreikius.

  Horizontalus ar vertikalus elektrinis boileris?

  Jeigu žvelgsite į zyz24.lt asortimentą arba prekių filtrus, matysite, kad yra prekių filtras pagal įrenginių tipus. Elektriniai boileriai gali būti horizontalūs arba vertikalūs. Natūralu, jog paprastam vartotojui gali kilti klausimai dėl to, kuris tipas geresnis, ar yra skirtumas bei ką geriau rinktis jam.
  Sprendimą dėl pasirinkimo iš esmės lemia boileriui skirta erdvė ir estetiniai pageidavimai, nors pravartu atsižvelgti ir į kitus veiksnius. Abi konfigūracijos, iš esmės, turi tą patį funkcionalumą, tačiau yra pritaikytos skirtingiems įrengimo reikalavimams ir erdvėms.

  Vertikalūs elektriniai boileriai – apžvalga

  Šie boileriai, ypač elektriniai, yra patys populiariausi. Dažnu atveju tokį įrenginį lengviau sutalpinti vonioje, rūsyje ar sanitariniame mazge. Verta paminėti ir tai, kad vertikalūs elektriniai vandens šildytuvai gali turėti nedidelį pranašumą dėl natūralios konvekcijos (karštis kyla viršun), kuri padeda paskirstyti šilumą. Tačiau ne visose erdvėse fiziškai įmanoma sutalpinti aukštą boilerį, ypač tada, kai jo talpa turi būti itin didelė.

  Horizontalūs elektriniai boileriai – apžvalga

  Jie yra alternatyva, kuri tinka erdvėse su ribotu aukščiu arba ten, kur estetiškai netiktų vertikali konstrukcija. Horizontalius šildytuvus galima montuoti už užsklandų arba palėpėse, todėl jie yra nepastebimi ir taupo buityje reikalingą erdvę. Tai ypač naudinga butuose ar pastatuose su žemomis lubomis. Tačiau, atsižvelgiant į įrenginio dydį ir svorį, gali prireikti papildomos konstrukcinės atramos. Be to, jų efektyvumas bus kiek mažesnis už vertikalių.

  Kada tinka virš praustuvo arba po praustuvu montuojamas, momentinis bei mažos talpos elektrinis boileris?

  Nedidelės galios, po praustuvu arba virš jo montuojami elektriniai vandens šildytuvai ypač tinka tais atvejais, kai karšto vandens poreikiai yra nedideli, bet gali būti momentiniai. Vietos, kur tokie poreikiai kyla: svečių vonios kambariai, mažos biuro ar komercinės patalpos, dirbtuvės, sodo nameliai ar kita aplinkoje, kur karšto vandens poreikiai nėra pakankami, kad pateisintų investiciją į didelį boilerį ar akumuliacinę talpą.
  Sumontavus momentinį šildytuvą netoli vartojimo vietos (virš plautuvės ar po ja), ypač ten, kur nėra centralizuotos vandentiekio sistemos, dingsta poreikis laukti karšto vandens ir sumažėja šilumos nuostoliai vamzdžiuose, todėl taupomi pinigai, nėra šilumos nuostolių. Mažos talpos TESY elektriniai boileriai su momentinio šildymo galimybėmis yra ekonomiški bei pasižymi nuo 20 % iki 400 % mažesne kaina už įprastus šildytuvus.

  Išmanus elektrinis boileris - privalumai

  Dabar vis didesnė dalis naujų vandens šildytuvų, kuriuos galite pirkti, tampa išmaniaisiais. Toks įrenginys suderina modernių SMART technologijų privalumus su efektyvia šildymo technologija. Viso to naudą gauną vartotojas, kuris mėgausis patogiai valdomu ir itin efektyviai veikiančiu šildytuvu savo vandeniui. Pagrindinių privalumų, kuriuos turi išmanūs elektriniai vandens šildytuvai – daug. Galima lengvai išvardinti net 4:
  1. Galimybė valdyti boilerį bei reguliuoti jo nustatymus nuotoliniu būdu. Kontroliuokite visus parametrus telefonu ar planšete.
  2. Energijos vartojimo efektyvumą pastebimai padidinančios išmaniosios funkcijos. Jūsų įpročių analizė, temperatūrų optimizavimas ir grafikų parinkimas, kad pavyktų sumažinti elektros energijos suvartojimą bei išlaidas.
  3. Išmaniųjų elektrinių vandens šildytuvų diagnostikos funkcijos laiku įspėja apie reikalingą priežiūrą ir technines ar programines problemas. Taip užkertamas kelias galimiems gedimams ir užtikrinamas sistemos ilgaamžiškumas bei pastovus efektyvumas.
  4. Galiausiai, modernūs išmanieji elektriniai vandens boileriai atitinka ekologijos standartus, todėl užtikrinama, kad jūsų šildymo sprendimai džiugintų ir jaukumu, ir tvariu vartojimu.

  Kas yra hibridinis vandens šildytuvas? Kokie jo privalumai?

  Hibridinis vandens šildytuvas suderina įprasto elektrinio šildytuvo ir šilumos siurblio (oras-oras) privalumus. Šiame įrenginyje elektros energija naudojama ne tik vandeniui tiesiogiai šildyti per teną, bet ir šilumos siurbliui, kuris iš aplinkos oro išgauna papildomą šildymo energiją, varyti.
  Toks įrenginys bus nepaprastai efektyvus. Naudojant šilumą iš aplinkos, sumažėja elektros energijos, reikalingos vandeniui pašildyti iki norimos temperatūros, sąnaudos, todėl sumažėja sąskaitos. Ypač švelnesniu oru, hibridiniai vandens šildytuvai gali maksimaliai atsipirkti.

  Kodėl elektrinį boilerį verta pirkti internetu iš zyz24.lt?

  Jeigu jums reikalingi elektriniai boileriai, siūlome juos pirkti internetu, iš zyz.24.lt!
  Pažymėtiems boileriams net būna taikomos akcijos, tad kaina gali būti dar geresnė. Be to, jeigu prekę turime sandėlyje, visoje Lietuvoje ją pristatysime per 1-4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo.
  Pirkti boilerius galite ir išsimokėtinai, labai lanksčiomis lizingo sąlygomis.
  Kilus klausimams arba, jeigu tiksliai nežinote, koks boileris labiausiai tiktų jūsų būstui ar objektui – visada galime patarti. Kreipkitės į info1@zyz24.lt arba skambinkite telefonu +370 615 92018 ir gaukite išsamias, profesionalias konsultacijas. Taip pat, jeigu aktualu – siūlome ir meistro paslaugas. Galėsime boilerį ne tik pristatyti į vietą, tačiau ir prijungti, apmokyti, kaip naudotis bei reguliuoti. Vėliau, pagal poreikį atliekame aptarnavimo bei remonto darbus. Reguliarus aptarnavimas yra rekomenduojamas siekiant prailginti vandens šildytuvo tarnavimo laiką. Daugiau informacijos apie pajungimą ir meistro paslaugas rasite čia.
     

  Skaityti daugiau