Prekių katalogas

Židinių priedai

 • Kaina
  (002 /m)
  Kaina
  (003 /m)
  Kaina 320 
  (003 /m)
  Kaina 360 
  (004 /m)
  Kaina 380 
  (004 /m)
  Kaina
  (004 /m)
  Kaina 440 
  (009 /m)
  Kaina 2764 
  3530  Sutaupykite 766 
  Kaina 28 
  Kaina 7085 
  9930  Sutaupykite 2845 
 • VISKAS, KO REIKIA ŽIDINUI

  Šildantis židiniu reikia atlikti tam tikrą veiklą, susijusią su įrenginio priežiūra, eksploatavimu ir valymu. Šioje kategorijoje rasite įvairių gaminių, kurie padės tinkamai naudoti židinį. Kai kurie iš jų taip pat turės įtakos jūsų komfortui ir šildymo efektyvumui. Galite rinktis iš, be kita ko, ugnies uždegiklių, komplektų su židinio priedais, remonto rinkinių, valymo priemonių. Įvairūs židinio aksesuarai leis surinkti praktiškus krepšelius, kurie palengvins židinio valdymą, net ir labai dažnai jį naudojant.

  Mūsų zyz24 internetinėje parduotuvėje siūlomi židinio priedai yra tik iš patikrintų gamintojų. Taigi jums nereikės jaudintis dėl jų kokybės ir ilgaamžiškumo. Įsigijus jie jums patikimai tarnaus ilgus metus. Iš jų nesunkiai susikursite funkcionalius komplektus, kurie taps ne tik naudingu priedu, bet ir dizaineriška interjero puošmena. Jų dėka Jūsų židinys taps puikiai tvarkoma erdve, o po ranka turėsite viską, ko reikia saugiai eksploatuoti židinį. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą dabar!

  ŠVARUS ŽIDINIS – KAIP UŽTIKRINTI ĮRENGIMĄ?

  Jūsų židinys turėtų veikti efektyviai ir patikimai ilgus metus. Tačiau, kad tai įvyktų, būtina jį išlaikyti tinkamos būklės. Saugų degimą židinyje užtikrins periodinė priežiūra ir valymas. Naudokite židinio preparatus paketėliuose ar tabletėse, taip pat kaminų valiklius ir priemones, kurios neleidžia kauptis suodžiams. Mūsų asortimente yra daug židinio valymo priemonių , kurios žymiai sutrumpins laiką, reikalingą šiai varginčiai užduočiai atlikti. Tokios priemonės skirtos palengvinti didelio kiekio suodžių ir kitų likučių, susidarančių deginant kuro medžiagas, pašalinimą. Be chemikalų, pasiūloje taip pat yra patogūs rinktuvai ir kaminų šepečiai. Taip pat gali prireikti pelenų separatoriaus, kad viską išvalytumėte.

  KAIP PALAIKYTI TVARKĄ APLINK ŽIDINĮ?

  Tinkamas aplinkos organizavimas leis jums išlaikyti kontrolę ir saugumą, kol jūsų židinys kūrenas. Čia pateikiami gaminiai yra profesionali įranga bet kokiam interjerui su židiniu. Čia rasite krosnelės lakštus, apsaugančius grindis nuo kibirkščių, taip pat medinių krepšelių. Elementai gaminami įvairių stilių, todėl juos nesunkiai priderinsite tiek prie tradicinių, tiek prie modernesnių svetainės ar valgomojo įrengimų. Dėl čia surinktų priedų taip pat išlaikysite švarą aplink židinį. Taip pat nepamirškite įsigyti metalinio indo pelenams nešti – jis gali labai įkaisti ir išlydyti subtilesnius kambario apdailos elementus.

  TEISINGA ŽIDINO PRIEŽIŪRA

  Šildymas židiniu – vienas maloniausių būdų sušildyti interjerą. Tačiau atminkite, kad periodinė priežiūra yra būtina. Šioje skiltyje rasite prekių asortimentą tiek savarankiškai remontuojantiems židiniams, tiek profesionaliam aptarnavimui. Be preparatų ir įrankių kaminams valyti, taip pat yra izoliacinių virvių ir remonto rinkinių, įskaitant, pavyzdžiui, labai aukštai temperatūrai atsparius klijus. Tokių virvių dėka galite užtikrinti įrengimo saugumą. Taip pat galėsite išvengti nemalonių situacijų, susijusių su nelygumais, atsiradusiais apžiūrėjus vėdinimo kanalus ir šildymo įrenginius. Židinio aksesuarai jums bus naudingi, norint įvykdyti teisės aktų reikalaujamą pareigą pasirūpinti šiais įrenginiais.

  ŽIDINIŲ PRIEDAI NAMŲ ŽIDINIAM

  Be to, kad reikia rūpintis židiniu iš vidaus, būtina pasirūpinti ir dūmtraukiu ant namo stogo. Židinio priežiūros priemonės šiam tikslui netiks . Reikės įsigyti atitinkamų valymo priemonių ir prietaisų. Šioje kategorijoje taip pat rasite kaminų šepečius ir chemikalus. Jų pagalba galite patys išvalyti prieš atvykstant kaminkrėčiui. Tai užtikrins viso įrengimo saugumą ir sumažins gaisro pavojų.

  Kad ir kokių židinio priedų jums prireiktų, mūsų parduotuvėje tikrai rasite viską, ko jums reikia. Peržiūrėkite likusį pasiūlymą ir visapusiškai pasirūpinkite savo židiniu. Jei abejojate, susisiekite su mūsų zyz24 konsultantais.

  Skaityti daugiau