Prekių katalogas

Elektrinės grindų šildymo sistemos

 • Elektinis šildymo kilimėlis jūsų grindų šildymo sistemoje

  Šildymo kilimėlis , kaip svarbus grindų šildymo elementas, per pastaruosius keliolika metų įgijo didžiulį populiarumą. Tokių sprendimų, kaip elektrinis kilimėlis, gerbėjai atkreipia dėmesį į optimalų ir tolygų patalpų, kuriose gyvena namų ūkio nariai ir darbuotojai, šildymą. Elektrinis šildymo kilimėlis užtikrina šiluminį komfortą ir yra puiki alternatyva tradiciniams radiatoriams.

  Investuotojai tokio tipo sprendimus sprendžia jau statybų stadijoje. Šiuo metu tai yra standartas tarp funkcinių šildymo technologijų sistemų. Tačiau galite nuspręsti jį įrengti bet kuriuo metu, taip pat ir tada, kai nuspręsite atnaujinti savo namus. Jei ketinate skaldyti plyteles arba pakeisti plokštes, apsvarstykite grindų šildymo kilimėlius . Jie tikrai padidins buvimo kambaryje komfortą.
  Mūsų parduotuvėje rasite įvairių šildymo kilimėlių . Galimi variantai visų pirma būdingi tam tikram tikslui. Populiariausi variantai neabejotinai yra šildymo kilimėliai plytelėms ar plokštėms. Visi šildymo technikos gaminiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Šio tipo montavimas susideda iš stiklo pluošto tinklelio ir kaitinimo elemento, izoliuoto FEP poliamidu.

  Pristatyti šildymo kilimėliai sėkmingai pakeičia klasikinius radiatorius. Jei norite visam laikui atsikratyti radiatorių svetainėje ar net visame pirmame pastato aukšte, galite lengvai naudoti tik grindų šildymo kilimėlius . Jų visiškai pakanka, kad būtų užtikrintas patalpų šildymas, kuris bus toks pat efektyvus kaip ir tradiciniai įrenginiai.

  Kodėl grindinis šildymas?

  Grindinis šildymas pelnytai įgijo vieno iš patogiausių tokio tipo sprendimų reputaciją. Visa instaliacija saugiai paslėpta po grindimis, o tolygiai paskirstyta šiluma užtikrina komfortą visiems namų ūkio nariams. Jei nuspręsite tokiam sprendimui, zyz24 bus puiki vieta įsigyti visus reikalingus elementus, kurių prireiks tokiam montavimui atlikti.

  Grindiniam šildymui būdinga kitokia šilto oro cirkuliacija nei įprastai radiatoriais šildomame interjere. Jis yra draugiškesnis ten gyvenantiems žmonėms. Tai taip pat daug mažesniu mastu prisideda prie alergenų atsiradimo, kurį tikrai įvertins alergiški.

  Žinoma, niekas netrukdo ne taip intensyviai šildyti kambariuose, kuriuose praleidžiate ne kiekvieną dieną – šis sprendimas garantuoja nemenką sutaupymą. Šildant radiatoriais šiltas oras patenka į viršutinius aukštus, vėsinamas pirmas aukštas. Norint to išvengti, žemiausiame pastato lygyje po plokštėmis ar plytelėmis verta įrengti šildymo kilimėlius . Jie taip pat tinka patalpoms, kuriose mums reikia daugiau šilumos, t.y. vonios kambariui. Jie pravers ir salėse, jei norite greičiau išdžiovinti batus.

  Šildymo kilimėlį plokštėms ar plytelėms montuoti labai paprasta. Norint jį pritvirtinti prie grindų, nereikia jokių specialių įrankių , nes tinklelis yra lipnus. Privalumai taip pat apima pažangias technologijas, išskiriančias šį šildymo tipą. Naudodami termostatą galite lengvai valdyti grindų šildymą .

  Ką zyz24 jums pasiūlys?

  Kaip pasirinkti tinkamą šildymo įrenginio elementą? Turimi šildymo kilimėliai išsiskiria specifiniais techniniais parametrais ir matmenimis. Svarbus kriterijus yra gamintojo deklaruojamas patalpos tūris ir šiluminė galia, palaikoma kilimėlio. Teisingas jo pasirinkimas yra garantija, kad šildymas bus efektyvus ir pakankamas. Žemiau pateikiame įdomius šildymo kilimėlių modelius ir jų savybes.

  Vienoje vietoje rasite ne tik elektrinius grindų kilimėlius , kurie suteikia šilumą, bet ir visus reikalingus priedus, reikalingus šildymo instaliacijos įrengimui ir tinkamam jos veikimui. Grindinis šildymas taip pat yra labai ekonomiškas sprendimas – tolygiai paskirstant šilumą visose kasdienėse patalpose, nereikia papildomai šildyti konkrečių patalpų.

  Skaityti daugiau