Prekių katalogas

Cinkuoto plieno vamzdis RM, 108x2 mm, cinkuotas išorėje (kaina už 1 metrą)

 • Cinkuoto plieno vamzdis RM, 108x2 mm, cinkuotas išorėje (kaina už 1 metrą)

  Kodas: 271009
  Prekė
  Vamzdis
  Diametras
  108
  Sienelės storis, mm
  2.0
  Medžiaga
  Juodas metalas
  Mato vnt.
  1 m
 •  

  SteelPRES yra Raccorderie Metalliche anglinio plieno presavimo sistema, sukurta bet kokiam uždaros grandinės naudojimui, kai nebūtina naudoti nerūdijančio plieno, o tai laikytina vertinga ekonomiška alternatyva.

  SteelPRES gaminių asortimentą sudaro vamzdžiai, jungiamosios detalės ir montavimo medžiagos. SteelPRES vamzdžių ir jungiamųjų detalių asortimentas yra patvirtintas daugelio sertifikuotų tarptautinių institucijų. 9 sertifikatai, kuriuos Raccorderie Metalliche gavo SteelPRES gaminiui, patvirtina kokybę ir patikimumą tokiose srityse kaip šildymas, vėsinimas, suslėgtas oras ir apsauga nuo gaisro. Anglies plieno vamzdžių asortimentą pagal UNI EN 10305-3 standartą sudaro suvirinti, apvaduoti ir kalibruoti trijų skirtingų konfigūracijų vamzdžiai:

  Išoriškai cinkuoti;

  Išoriškai cinkuoti ir padengti polipropilenu (1 mm storio);

  Cinkuoti viduje ir išorėje.

  Jungiamosios detalės pagamintos iš neapriboto E195 plieno, cinkuotos cinko sluoksniu (siekiant padidinti apsaugą nuo išorinės korozijos) ir su "M formos" profilio toroidine kamera, optimizuota dėl 20 metų tyrimų patirties. Bet kuri armatūra montuojama gamykloje, su EPDM O-Ring, su patentuotu profiliu gamybos pabaigoje. Vamzdžiai ir jungtys yra nuo Ø12 iki 108 mm.