Prekių katalogas

Išmanus, sieninis termostatas grindų termo pavaroms 3A, 230V, Wi-Fi, TUYA / Smart Life

 • Išmanus, sieninis termostatas grindų termo pavaroms 3A, 230V, Wi-Fi, TUYA / Smart Life

  Kodas: WT50-WH-3A
  Gamintojas
  AVATTO
  Prekinis ženklas
  Avatto
  Komunikacijos protokolas
  Wi-Fi
 • Wi-Fi vandens šildymotermostatas

  Išmanusis termostatas Avatto WT50 leidžia valdytivandens šildymą namuose, biure, viešbutyje ar prekybos centre. Jame sumontuotas10K B3950 NTC jutiklis, atsakingas už temperatūros tikslumą iki 1°C. Termostatasjungiasi prie išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio per Tuya arba SmartLife programėlę ir veikia su balso asistentais.

  „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlėje galiteužprogramuoti termostato veikimą. Įrenginys palaiko skirtingus temperatūrosnustatymus atitinkamai 5+1+1 / 5+2 / 7 dienų laikotarpiui su 6 laiko režimaisper dieną. Taip pat galite naudoti rankinį, automatinį arba išvykimo režimus.

  Išmanųjį termostatą Avatto WT50 galite valdyti 3skirtingais būdais. Produktas veikia su Tuya programėle, kurią atsisiunčiate įsavo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su Android ir iOS operacinėmissistemomis. Tai leidžia valdyti temperatūrą, kad ir kur būtumėte. Taip pat WT50galima valdyti balso komandomis – termostatas suderinamas su Amazon Alexa,Google Home ir kt. Taip pat galite įrenginį valdyti mygtukais rankiniu būdu.

  Kitas Avatto WT50 privalumas yra LCD ekranas. Išjo sužinosite apie nustatytą veikimo režimą, prisijungimą prie tinklo,nustatytą temperatūrą arba įjungtą apsauginį užraktą. Be to, termostatas rodoesamą laiką. Taip pat galite reguliuoti ekrano ryškumą arba visiškai jįišjungti. Tokiu būdu visą svarbiausią informaciją turėsite po ranka – tiesiogžvilgtelėkite!

  Išmanusis termostatas Avatto WT50 turi specialųužraktą nuo vaikų, neleidžiantį naudoti mygtukų. Tai neleis jums įjungti /išjungti nepageidaujamos funkcijos. Be to, įvykus avarinei situacijai arlaikinai nutrūkus elektrai, jis atkurs paskutinius naudotus nustatymus.

   

  Komunikacija

  Wifi

  Energijos šaltinis

  Tinklas

  AC maitinimas

  110-230V

  Didžiausia apkrova (A)

  3A

  Programėlės

  Amazon AlexaGoogle AssistantHome AssistantSmart lifeTuya

  Matmenys

  86 x 86 x 40 mm

  Spalva

  Pilka

  Rėmelio spalva

  Balta

  Ekranas

  LCD

  Darbinė temperatūra

  -5°C - 50°C

  Sensorius

  NTC 10K B3950

  Tikslumas

  1°C

  Kanalai / Išėjimai

  1 - kanalo