Prekių katalogas

Išmanus, sieninis termostatas grindų termo pavaroms 3A, 230V, ZigBee, TUYA / Smart Life

 • Išmanus, sieninis termostatas grindų termo pavaroms 3A, 230V, ZigBee, TUYA / Smart Life

  Kodas: ZWT100-WH-3A
  Gamintojas
  AVATTO
  Prekinis ženklas
  Avatto
  Komunikacijos protokolas
  ZigBee
 • Avatto Zigbee vandens šildymo termostatas

  Avatto ZWT100 išmanusis termostatas skirtas šildymui valdyti namuose, biure ir kt. Jame yra NTC jutiklis, kuris atsakingas už temperatūros tikslumą iki 1°C. Leidžia įjungti arba išjungti pavarą, kuri valdo karšto vandens tiekimą patalpų šildymui. Jis turi įmontuotą Zigbee ryšį ir veikia su „Tuya“, „Smart Life“, „Amazon Alexa“, „Google Assistant“, „Yandex Alice“ ir kt.

  „Tuya“ arba „Smart Life“ programėlėje galite užprogramuoti termostato veikimą. Įrenginys palaiko skirtingus temperatūros nustatymus atitinkamai 5+2 / 6+1 / 7 dienų laikotarpiui su 6 laiko režimais per dieną. Taip pat galite naudoti rankinį ir automatinį režimus.


  Išmanųjį termostatą Avatto ZWT100 galite valdyti 3 skirtingais būdais. Produktas veikia su Tuya ir Smart Life programėlėmis, kurias atsisiunčiate į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Tai leidžia reguliuoti gaminio veikimą, kad ir kur būtumėte. Taip pat termostatą galima valdyti balso komandomis – ZWT100 suderinamas su Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice ir kt. Taip pat galite naudoti gaminio jutiklinį ekraną.


  Kitas Avatto ZWT100 privalumas yra LCD ekranas. Iš jo sužinosite apie nustatytą veikimo režimą, prisijungimą prie tinklo, nustatytą temperatūrą arba įjungtą apsauginį užraktą. Be to, termostatas rodo esamą laiką. Taip pat galite reguliuoti ekrano ryškumą arba visiškai jį išjungti. Taip visą svarbiausią informaciją turėsite po ranka – tiesiog žvilgtelėkite!


  Išmaniajame termostate Avatto ZWT100 įrengtas specialus užraktas nuo vaikų, kuris neleidžia naudotis įrenginiu. Tai neleis jums įjungti / išjungti nepageidaujamos funkcijos. Be to, galima sujungti kelis ZWT100 į grupes, kad valdymas būtų dar didesnis. Taip pat galite suteikti prieigą prie įrenginio kitiems namų ūkio nariams, kad kiekvienas iš jūsų galėtų jį valdyti.