Prekių katalogas

Išmanusis Wi-Fi TUYA termostatas radiatoriui su indikacija, valdomas programėle

 • Išmanusis Wi-Fi TUYA termostatas radiatoriui su indikacija, valdomas programėle

  Kodas: TRV07-WIFI
  Gamintojas
  AVATTO
  Prekinis ženklas
  Avatto
  Komunikacijos protokolas
  Wi-Fi
  SMART HOME DIY
  TAIP
 • Išmanioji termopavara Wi-Fi

  Avatto TRV07termostatinis vožtuvas yra praktiškas įrenginys, kuris leis patogiai valdytišildymą namuose. „Tuya Smart“ programėlė leidžia valdyti įrenginį nuotoliniubūdu, taip pat sudaryti darbo grafikus. Galite naudotis daugybe naudingųfunkcijų, tokių kaip atviro lango aptikimas ir automatinis nukalkinimas.

  Vožtuvas turiįmontuotą Wi-Fi modulį, kuris veikia 2,4G dažnių juostoje, todėl galite prie joprisijungti tiesiogiai ir laisvai valdyti beveik bet kurioje pasaulio vietoje.Jame yra skystųjų kristalų ekranas, leidžiantis lengvai pasiekti svarbiausiąinformaciją, taip pat rasite įvairių tipų adapterius, todėl jums nekilsproblemų diegdami įrenginį.

   

  Sumažintišildymo išlaidas. Įrenginys turi atviro lango funkciją, kuri iškart įsijungia,kai aptinka šaltą vėją ir per 4,5 minutės temperatūros kritimą daugiau nei1,5°C. Termostatas automatiškai nustatys temperatūrą iki 12°C, o ekranepasirodys „OP“. Dabar galite pamiršti dideles šildymo sąskaitas!

  Pasitikėkite,kad jūsų šildytuvas visiškai veikia. TRV07 turi automatinio kalkių šalinimofunkciją. Ką tai reiškia. Termostatas atlieka įprastą kalkių šalinimą kiekvienąpirmadienį 12:00, kad nesusidarytų daug nuosėdų. Viso proceso metu ekrane busrodoma „CAL“.

   

  Vožtuvasautomatiškai įsimena paskutinius nustatymus, o tai labai naudinga funkcija,ypač nutrūkus elektrai. Taip pat turi specialią vaikų saugos funkciją, kurineleidžia keisti temperatūros. Taip pat galite sinchronizuoti termostatusskirtingose patalpose, sukurdami specialias grupes.

  Noritepatogiai pasiekti visą informaciją? Atsisiųskite nemokamą programėlę TUYA Smartį savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį! Su jo pagalba galite lengvaivaldyti radiatoriaus termostato vožtuvą iš bet kurios vietos. Tačiau tai dar neviskas! Įrenginyje yra įmontuotas modulis, veikiantis 2,4G dažnių juostoje,todėl prie jo galite prisijungti tiesiogiai. TVR07 taip pat veikia su balsopadėjėjais „Amazon Alexa“, „Google Home“ ir kt. – tereikia paprastos balsokomandos, kad patalpoje būtų galima reguliuoti temperatūrą pagal savoporeikius. Be to, naudodamiesi programėle galite dalytis įrenginiu su kitaisšeimos nariais, kad kartu sukurtumėte išmaniuosius namus.

   

  Suderinkitesavo miegamojo ar svetainės temperatūrą pagal savo tvarkaraštį. Naudodamiprogramą galite nustatyti Avatto TVR07 vožtuvo bloko savaitės tvarkaraštį.Taigi galite patogiai pasirinkti, kokios temperatūros norite, kad ji būtų naktįar ryte. Be to, vožtuvą taip pat galite prijungti prie kitų savo namuoseesančių išmaniųjų įrenginių, kad sukurtumėte išmaniuosius scenarijus,pavyzdžiui, išeidami iš namų ar miegodami.

  Įrenginiomontavimas nesukels jums jokių problemų. Jo įdiegimas itin paprastas ir greitas,o dėl pridedamų adapterių jums nereikės jaudintis dėl suderinamumo problemų.Norėdami jį maitinti, jums reikės tik 3 AA baterijų (į komplektą neįeina). Beto, vožtuve yra aiškus LCD ekranas, iš kurio, be kita ko, sužinosite irįrenginio įkrovos būseną.

  Pakuotėje

  • Termostatinis vožtuvas

  • Danfoss RA adapteris

  • Danfoss RAV adapteris

  • Danfoss RAVL adapteris

  • M28 adapteris

  • Caleffi adapteris

  • Giacomini adapteris

  • Instrukcijų vadovas