Prekių katalogas

Išmanusis ZigBee TUYA termostatas radiatoriui su indikacija, valdomas programėle

 • Išmanusis ZigBee TUYA termostatas radiatoriui su indikacija, valdomas programėle

  Kodas: TRV06
  Gamintojas
  AVATTO
  Prekinis ženklas
  Avatto
 • Avattoišmanioji termopavara

  Paverskite savo butą maloniai šiltą. „Avatto TRV06“ išmanusistermostatinis vožtuvas leidžia jį valdyti nuotoliniu būdu iš beveik bet kuriospasaulio vietos naudojant „Tuya“ programėlę, taip pat sudaryti darbo grafikus.Stebulė (nepridedama) leis naudotis visomis termostato vožtuvo teikiamomisfunkcijomis. Jis taip pat veikia su išmaniaisiais balso padėjėjais. Jis turidaugybę praktinių funkcijų, įskaitant atidaryto lango aptikimą, kalkių šalinimąir apsaugą nuo užšalimo. Jame taip pat yra LED ekranas, leidžiantis lengvaipasiekti pagrindinę informaciją.

  Pasitikėkite, kad jūsų šildytuvas visiškai veikia. TRV06 galvutėkas dvi savaites visiškai atidaro vožtuvą maždaug 30 sekundžių. Šis sprendimasneleis susidaryti dideliam apnašų kiekiui. Ekrane bus rodoma „Skelbimas“, o po30 sekundžių radiatorius grįžta į ankstesnę veikimo būseną.

   

  Didelės šildymo sąskaitos – jau praeitis. Prietaisas turi atvirolango funkciją. Ką tai reiškia? Kai termostatinis vožtuvas aptinka kambariotemperatūros kritimą daugiau nei 6°C per 4 minutes, jis nedelsdamas išjungsšildytuvą. Šis sprendimas padės sutaupyti pinigų! Funkcija išsijungs aptikus3°C temperatūros pakilimą arba automatiškai po 48 minučių. Taip pat galite jįišjungti rankiniu būdu.

  TRV06 siūlo apsaugos nuo užšalimo funkciją, kuri efektyviaiapsaugo sistemą nuo užšalimo. Kai šildytuvas išjungiamas ir kambariotemperatūra nukrenta žemiau 5°C, prietaisas automatiškai įjungs šildytuvą. Beto, vožtuvas sumaniai išsaugo paskutinius nustatytus parametrus – tai itinnaudinga funkcija, ypač dingus elektrai. Taip pat yra vaikų apsauga, galimavaldyti kelis termostatus skirtingose patalpose.

   

  Visa svarbiausia informacija po ranka! Atsisiųskite Tuya Smartprogramėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir patogiaivaldykite TRV06 vožtuvą iš bet kurios vietos. Prijungę įrenginį prie šakotuvo(nepridedamas), taip pat galite jį valdyti naudodami išmaniuosius balsoasistentus, įskaitant Smart Things, Google Assistant arba Amazon Alexa – norintnustatyti kambario temperatūrą, užtenka paprastos balso komandos! Taip patgalima dalintis įrenginiu su kitais nariais, kad kartu sukurtumėte išmaniuosiusnamus.

  Dabar galite lengvai pritaikyti šildymą namuose pagal savogyvenimo būdą. Įrenginys leidžia per programėlę susikurti savaitės darbografikus. Jo dėka galėsite lengvai reguliuoti kiekvieno kambario temperatūrąpagal savo poreikius. Jums nebereikia jaudintis, kad ryte atsibusite šąlančiojepatalpoje!

  Avatto termostatinis vožtuvas turi lengvai skaitomą LED ekraną,kurio dėka gausite prieigą prie svarbiausios informacijos apie jo veikimobūseną. Iš jo lygio sužinosite apie šildymo būseną, nustatytą temperatūrą arbapasirinktą režimą. Jis taip pat praneš apie žemą akumuliatoriaus įkrovimo lygį.