Prekių katalogas

Jungimas rad. 1/2", sistemos 3/4", tiesus, RLV-KB 1/2"

 • Jungimas rad. 1/2", sistemos 3/4", tiesus, RLV-KB 1/2"

  Kodas: T1DAN-003L0392
  Kilmės šalies pav.
  Kinija
  Gamintojas
  Danfoss
  Tipas
  Tiesus ventilis
  Aukštis, mm
  67
  Plotis, mm
  70
  Gylis, mm
  20
  Pristatymo terminas, d.d.
  14
  Maks. darbo slėgis, bar
  10
  Maksimali temperatūra
  120
  Garantijos laikotarpis, m.
  2
  Svoris brutto
  0.36
  Svoris netto
  0.34
 • H dalies vožtuvai, RLV-KB tipas,skirtas radiatoriams su integruotu termostatiniu vožtuvu dviejų vamzdžių sistemose.H dalies vožtuvai, RLV-KB tipas,skirtas radiatoriams su integruotu termostatiniu vožtuvu dviejų vamzdžių sistemose.

  H dalies vožtuvas, kurio tipas RLV-KB, leidžia atskirai užblokuoti kiekvieną radiatorių su integruotu termostatiniu vožtuvu, kurių atstumas tarp centrų yra 50 mm, pvz., norint be sunkumų atlikti techninės priežiūros darbus, kad kitoms sistemos dalims tai neturėtų jokio poveikio. H dalies RLV-KB tipo vožtuvas padengtas nikeliu ir yra dvi jo versijos: tiesusis ir kampinis. Specialūs adapteriai leidžia H dalies vožtuvą naudoti ir radiatoriuose, kurių vidinis sriegis yra G ½, ir radiatoriuose, kurių išorinis sriegis yra G ¾ A Visi adapteriai yra su sandarikliu.H dalies vožtuvas, kurio tipas RLV-KB, leidžia 
  atskirai užblokuoti kiekvieną radiatorių su integruotu termostatiniu vožtuvu, kurių atstumas tarp centrų yra 50 mm, pvz., norint be sunkumų atlikti techninės priežiūros darbus, kad kitoms sistemos dalims tai neturėtų jokio poveikio.

  H dalies RLV-KB tipo vožtuvas padengtas nikeliu ir yra dvi jo versijos: tiesusis ir kampinis. Specialūs adapteriai leidžia H dalies vožtuvą naudoti ir radiatoriuose, kurių vidinis sriegis yra G ½, ir radiatoriuose, kurių išorinis sriegis yra G ¾ A Visi adapteriai yra su sandarikliu.

  Gamyklinis RLV-KB nustatymas – visiškai atidarytas vožtuvasGamyklinis RLV-KB nustatymas – visiškai atidarytas vožtuvas.

  Prijungimas prie varinių, minkšto plieno, PEX ir „Alupex“ vamzdžių atliekamas naudojant „Danfoss“ užveržiamas jungtis. Žr. atskirą techninį aprašymą.Prijungimas prie varinių, minkšto plieno, PEX ir „Alupex“ vamzdžių atliekamas naudojant „Danfoss“ užveržiamas jungtis.

  Norint išvengti nuosėdų ir korozijos, karšto vandens sudėtis turi atitikti VDI 2035 direktyvos reikalavimus („Verein Deutscher Ingenieure“).