Prekių katalogas

Kieto kuro katilas Kamen Dremax 26 kW

 • Kieto kuro katilas Kamen Dremax 26 kW

  Kodas: Dremax 26
  Gamintojas
  Kamen
  Katilo korpusas
  Plienas
  Šildymo tipas
  Centrinio šildymo
  Paskirtis
  Tik šildymui
  Valdymo tipas
  Elektroninis
  Kuras
  Malkos, Briketai
  Kilmės šalis
  Lenkija
  Galia (kW) iki
  26
  Dūmtraukio diametras, mm
  220
  Aukštis, mm
  1335
  Plotis, mm
  600
  Gylis, mm
  820
  Svoris kg.
  340
  Naudingumo koef., %
  84
  Malkų ilgis, mm
  45
  Vandens tūris, l
  82
  Garantija
  iki 4
 • Katilas KAMEN DREMAX deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją.
  Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 40 cm ilgio). Dėl to katile patogiausia kūrenti malkas ir medžio briketus.
  Oras į degimo kamerą papuola per apatinėse durelėse imontuotą oro sklendę kuri reguliuojama rankiniu būdu naudojant traukos reguliatorių. Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
  Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės, kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
  Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

  Techniniai duomenys:

  Galia: 26kW
  Maksimalus malkų ilgis - iki 45 cm;
  Dūmtraukis jungiamas gale
  Kuras: malkos, briketai