Prekių katalogas

NUORINTOJAS AUTOMATINIS 3/8 SU VOŽTUVĖLIU 1/2 AFRISO

 • NUORINTOJAS AUTOMATINIS 3/8 SU VOŽTUVĖLIU 1/2 AFRISO

  Kodas: Afriso nuor. 3/8 1/2
 • Vertikali automatinė oro išleidimo anga PrimoVent G3/8" su Aquastop ir R1/2" Afriso apatiniu vožtuvu

  Techniniai duomenys:

  • medžiaga: cinkuotas žalvaris
  • jungtis: 1/2" M
  • maksimali temperatūra: 110°C
  • maksimalus slėgis: 12 barų
  • garantinis laikotarpis: 36 mėn

  Vertikali automatinė oro išleidimo anga su 1” GZ apatiniu vožtuvu skirta pašalinti orą iš uždarų šildymo sistemų (pagal EN 12828). Naudojant apatinį vožtuvą, galima atjungti oro išleidimo angą, nereikia ištuštinti sistemos. Produktas gali būti naudojamas įrenginiuose su vandens ir glikolio mišiniu, kai didžiausia glikolio koncentracija neviršija 50%. Orlaidė montuojama instaliacinių stovų viršūnėse, sieniniuose ir lubiniuose radiatoriuose, išsiplėtimo induose, šildymo katiluose ir instaliacijose su saulės kolektoriumi (saulės angos versija). Šis nedidelis, paprastas įrenginys užtikrina automatinį šildymo įrenginių oro išleidimą, padidindamas jų efektyvumą, ilgaamžiškumą ir ekonomiškumą.

  Naujoji AFRISO automatinė oro išleidimo anga turi daugybę patentuotų ir patikrintų sprendimų, kurie leido pasiekti dar geresnius oro išleidimo parametrus. Svarbiausi pakeitimai  

  PATIKIMAS EKSPLOATACIJA

  Naujos kartos ventiliacijos širdis – plūdė, kuri dėl sklandaus ir tikslaus veikimo prietaiso korpuso viduje nedelsiant sureaguoja ir pašalina mažiausią oro kiekį iš ventiliacijos angos vidaus.

  GREITESNIS VĖDINIMAS

  Naujoji AFRISO ventiliacija gali pašalinti dvigubai daugiau oro nei ankstesnio dizaino ir kiti rinkoje esantys sprendimai.

  DIDESNIS ATSPARUMAS UŽTERŠIMAI

  Perdarytas mechanizmas visų pirma yra visiškai nauja svirtis, užtikrinanti viso mechanizmo patikimumą, o tai padidina atsparumą jo užteršimui.