Prekių katalogas

Plus maišytuvas praustuvui su ištraukiamu snapu, su d.v., chromas

 • Plus maišytuvas praustuvui su ištraukiamu snapu, su d.v., chromas

  Kodas: U4GRO-23844003
 • Šis GROHE Plus baseino maišytuvas derina ryškias kubistines linijas ir švelnius linkius, kad siluetas puikiai atitiktų įvairių formų vonios kambario furnitūrą ir užtikrintų visišką dizaino lankstumą. Maišytuvas turi ištraukiamą snapelį, puikiai tinkantį plauti galvai ar išvalyti praustuvą. Panaudojus jis patogiai sutraukiamas atgal dėka GROHE EasyDock sistemos.
  Šis L dydžio maišytuvas yra valdomas tvirta metaline svirtimi, o GROHE SilkMove technologija užtikrina sklandžią vandens srauto ir temperatūros kontrolę ištisus naudojimo metus.
  Vandenį taupanti GROHE EcoJoy technologija užtikrina, kad sunaudojamo vandens kiekis niekada neviršys 5.7 litrų per minutę kartu nepakenkiant jūsų komfortui. Vandens srauto kampas gali būti tiksliai reguliuojamas su GROHE AquaGuide. SpeedClean aeratorius nuo kalkių nuvalomas perbraukiant pirštu.
  Su GROHE QuickFix Plus sistema sumontavimas yra greitas ir nesudėtingas. Maišytuve taip pat įdiegtas išstumiamo dugno vožtuvo komplektas.
  Padengtas blizgia GROHE StarLight chromo danga, komplektas atrodys puikiai metų metus.
  GROHE Plus kolekcija puikiai dera su GROHE Essence ir Cube keramika, bei SmartControl ir Rainshower SmartActive produktais.