Prekių katalogas

Presuojamas nerūdijančio plieno vamzdis 316L RM inoxPRES, 35x1.5 (kaina už 1 metrą)

 • Presuojamas nerūdijančio plieno vamzdis 316L RM inoxPRES, 35x1.5 (kaina už 1 metrą)

  Kodas: 575205
  Prekė
  Vamzdis
  Diametras
  35
  Sienelės storis, mm
  1.5
  Medžiaga
  Nerūdijantis plienas
  Mato vnt.
  1 m
 •   

  InoxPRES yra Raccorderie Metalliche presavimo sistema, puikiai suderinanti nerūdijančio plieno savybes su presavimo sistemos privalumais.

  316L nerūdijančio plieno jungiamosios detalės gali būti tvirtinamos prie įvairių vamzdžių, kurių skersmuo nuo 15 iki 168 mm, iš 316L, 304L ir 444 plieno. Jungtyse sumontuota „M formos“ profilio toroidinė kamera, optimizuota „Raccorderie Metalliche“ patirties dėka, kur patentuotas profiliuotas O formos žiedas montuojamas tiesiai gamybos pabaigoje. Platus inoxPRES vamzdžių ir vamzdžių jungiamųjų detalių asortimentas yra patvirtintas daugelio tarptautinių sertifikavimo institucijų. Be 30 gautų sertifikatų, kai kurie iš jų galioja geriamojo vandens, suspausto oro, gamtinių dujų, paslaugų ir priešgaisrinio vandens transportui.

  Nerūdijantis plienas yra geriausias sprendimas ten, kur svarbus vandens grynumas ir higiena. Nuo geriamojo vandens įrenginių, vandens privedimo pramoniniuose procesuose iki klinikų, kuriose periodiškai atliekama cheminė ir terminė dezinfekcija. Raccorderie Metalliche inoxPRES siūlo geriausią įmanomą medžiagų kokybę ir saugos garantiją. „Visible“ inoxPRES instaliacijos užtikrina aukštesnį higienos ir valymo lygį. O-žiedai gali būti naudojami nuo -20 iki +120°C, maksimalus slėgis 16bar, užtikrinantis kokybę ir saugumą.