Prekių katalogas

Priglaistomas oro difuzorius Ergovent, Kvadro D100

 • Kodas: 605292
  Kaina 5270
  5270
  62  Sutaupykite 930
  Į krepšelį 
  Prekė
  Difuzorius
  Prekių grupė
  Vėdinimo komponentai
  Diametras
  100
  Tipas
  Priglaistomas
  Serija
  KVADRO
 •  

  Medžiagiškumas: korpusas ir centrinis dangtelis pagaminti iš gipso kompozito
  Dangtelio tvirtinimas: dangtelis tvirtinasi prie magnetinių kojelių
  Rekomenduojamas oro srautas: 30-70 kub.m/val
  Kokioms luboms tinka: gipso kartono (1 arba 2 sluoksnių)
  Lubose gręžiamos skylės skersmuo: 238-240 mm

  AUKŠTA GIPSO KOKYBĖ

  ERGOVENT gipsinis korpusas tvirtas ir vienalytis. Tvirtinimo elementai įlieti į korpusą, niekas negręžiama ir niekas prie jo neklijuojama. Liejimo metu pašalinami menkiausi oro burbuliukai, gipso paviršius lygus ir baltas kaip sniegas.

  TINKA VISIEMS PAJUNGIMO BŪDAMS

  Difuzorius gali būti jungiamas:
  1) tiesiai į metalinį ortakį,
  2) per lanksčia gofrą (skardinių ortakių sistema),
  3) per pajungimo dėžutę (plastikinių ortakių sistema).

  Komplektacijoje pateikiama aiški ir detali montavimo instrukcija. Difuzorius galima rinktis su standartiniais 100mm, 125mm arba 160 mm pajungimais.

  PAPRASTAS IR PATOGUS TVIRTINIMAS

  Difuzorius tvirtinamas savisriegiais varžteliais tiesiai prie gipso plokštės. Tvirtinimo elementai reguliuojami ir akimirksniu pritaikomi 1 ar 2 gipso sluoksniams (prireikus ir bet kokiam nestandartiniam storiui).

  GALIMA SUMONTUOTI Į UŽBAIGTAS LUBAS

  Vienintelis priglaistomas difuzorius, kuris nesudėtingai sumontuojamas net ir tuomet, kai gipsinės lubos jau įrengtos, o pajungti reikia per standų ortakį.

  PUIKI AERODINAMIKA

  Projektavimo metu į pagalbą pasitelkti KTU mokslininkai, panaudoję kompiuterinį difuzoriaus veikimo modeliavimą. Siekiant geriausių aerodinaminių savybių išbandyti įvairūs geometriniai pakeitimai. Vienas jų, – specialus „pilvukas“ vidinėje dangtelio pusėje, - efektyviai sumažino oro sūkurius difuzoriaus viduje. Ženkliai sumažintas ir pasipriešinimas oro srautui bei triukšmo lygis.

  ITIN ŽEMAS TRIUKŠMO LYGIS

  Gipsas pasižymi ne tik antistatinėmis (prie jo nelimpa dulkės), bet ir akustinėmis savybėmis. Dalis į gipso paviršių atsimušančio garso absorbuojama. ERGOVENT difuzoriuje atlikti aerodinaminiai patobulinimai dar sumažino pasipriešinimą oro srautui. Viso to pasekoje galima drąsiai teigti, kad šis difuzorius veikia tyliau nei bet kuris metalinis difuzorius. Paprasčiau tariant, difuzoriaus veikimas faktiškai neišsiskirs iš tylaus kambario aplinkos (savaime aišku, jei nebus papildomo triukšmo iš pačios ortakių sistemos).

  PATIKIMAS DANGTELIO TVIRTINIMAS

  Centrinis dangtelis yra sunkus ir ne visiems gamintojams pavyko tinkamai išpręsti jo tvirtinimą. ERGOVENT difuzoriuje šį dangtelį laiko magnetiniai laikikliai, o ne varžtelių galvutės, prilimpančios prie magnetų. Magnetai pilnu paviršiumi liečiasi prie magnetizuoto nerūdijančio plieno detalės dangtelyje ir laiko tikrai patikimai. Kadangi dangtelyje nėra magnetų, tai nesusidaro ir magnetinis laukas pritraukiantis dulkes.

  JOKIŲ NEŠVARUMŲ ANT LUBŲ

  Įprastiniai virštinkiniai difuzoriai oro srautą nukreipia į lubas. Todėl aplink juos lubose dažnai galima matyti nešvarumų sankaupas. Priglaistomo difuzoriaus oro srautas nukreiptas tiesiai žemyn ir lubų niekuomet neliečia. Lubos aplink difuzorių visuomet bus švarios. Galimi nešvarumai tik difuzoriaus viduje, kur yra nematoma zona. Atidarius dangtelį galima atlikti priežiūros darbus. Patarimas: laiku keiskite rekuperatoriaus filtrus ir nešvarumų beveik nebus.

  ITIN SAUGI PAKUOTĖ

  Galime drąsiai teigti, kad ERGOVENT difuzorius turi pačią saugiausią pakuotę rinkoje. Saugumo testų metu pakuotė apsaugo prekę nuo apgadinimo, numetus ją net 12 kartų visomis įmanomomis kryptimis iš 80 cm aukščio.