Prekių katalogas

Termo pavara šildymo sistemai, 230Vac, 2W, NC įprastai uždaryta, M30x1.5

 • Termo pavara šildymo sistemai, 230Vac, 2W, NC įprastai uždaryta, M30x1.5

  Kodas: TRV05-WIR
  Gamintojas
  AVATTO
  Prekinis ženklas
  Avatto
 • Produkto aprašymas

  Pagerinkite savo šildymo kontrolę su AVATTO TRV elektriniu šiluminiu radiatoriumi (TRV05-laidinis). Ši pavara, skirta sklandžiai atidaryti ir uždaryti grindinio šildymo vandens skirtuvus, centrinius oro kondicionierius ir nedidelius vožtuvus, užtikrina tikslų vandens srauto valdymą grindinio šildymo sistemose. Ši normaliai uždara pavara, veikianti be triukšmo ir nereikalaujanti priežiūros, yra idealus sprendimas temperatūros reguliavimui namuose, viešbučiuose ir prekybos centruose. Maitinamas kintamosios srovės 230 V, 50/60 Hz, kompaktiškos konstrukcijos TRV05 laidinė pavara yra jūsų raktas į efektyvų ir patikimą šildymą. Pasitikėkite AVATTO, kad galėtumėte gyventi išmaniai, sujungtai ir patogiai.

  Savybės:

  Naudojamas grindų šildymo vandens skirtuvams, centriniams oro kondicionieriams (vandens sistemai) ir mažiems vožtuvams atidaryti ir uždaryti.
  Kontroliuoja vandens srautą per grindų šildymo sistemą, tinka temperatūrai reguliuoti namuose, viešbučiuose, prekybos centruose ir kt.
  Normaliai uždara pavara: Automatiškai įsijungia, kai įjungiamas maitinimas, veikia be triukšmo ir nereikalauja priežiūros.
  Elektrinės šildymo pavaros, skirtos atšakų vožtuvams, mažiesiems vožtuvams ir kolektoriaus dinaminio balansavimo vožtuvams, yra valdymo vožtuvų elektrinės pavaros dalys. TRV elektrinis šiluminės pavaros radiatorius (TRV05 laidinis)