Prekių katalogas

Termostatinė dušo sistema Grohe Euphoria Cube XXL 230, chromas

 • Termostatinė dušo sistema Grohe Euphoria Cube XXL 230, chromas

  Kodas: U4GRO-26087000
  Kilmės šalies pav.
  Vokietija
  Gamintojas
  Grohe
  Tipas
  Termostatinis
  Spalva
  chromas
  Aukštis, mm
  100
  Plotis, mm
  345
  Gylis, mm
  1160
  Pristatymo terminas, d.d.
  42
  Montavimo tipas
  montuojama ant sienos
  Garantijos laikotarpis, m.
  5
  Svoris brutto
  9.487
  Svoris netto
  9
 • Ši Euphoria Cube XXL dušo sistema užtikrintai padės nuplauti įtampą ir susikaupusias dienos problemas. Galimi du pasirinkimai: plati Rain lietaus srovė ir galinga Normal srovė. Maišytuvo termostatas dėl GROHE TurboStat technologijos iš karto pasiekia norimą vandens temperatūrą, išlaikydamas ją vienodą viso maudymosi metu.
  Integruotas GROHE SafeStop mygtukas užtikrina, kad vandens temperatūra nebus didesnė nei 38°C, tad tiek Jūs, tiek Jūsų vaikai bus apsaugoti nuo nusiplikymo. Taip pat galėsite lengvai kontroliuoti vandens kryptį - GROHE AquaDimmer Eco perjungiklis sklandžiai nukreipia srovę į stacionarią lietaus galvą arba rankinį dušelį.
  Taupyti vandens sąnaudas, o kartu ir sumažinti išleidžiamus pinigus padės GROHE EcoJoy technologija. įbrėžimams atsparesnis GROHE StarLight chromo paviršius leis džiaugtis pirmine ir visad blizgančia išvaizda net ir po daugybės metų naudojimo. Nuo kalkių kaupimosi ant dušo galvutės apsaugos SpeedClean silikoniniai purkštukai, kuriuos nuvalysite tiesiog pirštu.

  Dušo komplektą sudaro: 
  • termostatinis maišytuvas;
  • viršutinė dušo galva Allure;
  • rankinė dušo galvutė Euphoria Cube;
  • nesusisukanti 1750 mm dušo žarna.