Prekių katalogas

Tūrinis vandens šildytuvas Norwian MWT-200/C

 • Tūrinis vandens šildytuvas Norwian MWT-200/C

  Kodas: MWT-200/C
  Gamintojas
  Norwian
  Pagaminta iš
  cinkuoto plieno
  Aukštis, mm
  1572
  Vandens tūris, ltr
  200
  Garantijos laikotarpis, m.
  2
  Spalva
  Balta
  Izoliacijos storis, mm
  50
 • Šilumos izoliacija

  Yra esminis faktorius, užtikrinantis šilumos išlaikymą ir energetinį efektyvumą. Visi Norwian karšto vandens šildytuvai nepriklausomai nuo modelio iš išorės padengti PPU (kieto poliuretano) uždarų porų putų 50 mm storio izoliaciją. Papildomai šilumos izoliacijos apsaugai nuo fizinių pažeidimų ir estetiniam boilerio vaizdui montuojamas išorinis galvanizuotos skardos apvalkalas 


  Saugumas

  Lietuvos higienos normos HN 24:2003 dėl saugaus geriamojo vandens tiekimo nustato, kad legioneliozės prevencijai pastato karšto vandens sistemoje vandens temperatūra turėtų būti 50-60 °C, esant poreikiui, bet kuriuo metu būtų galimybė karšto vandens temperatūrą vandens šildytuve padidinti iki 66 °C. Norwian šilumos siurbliai ruošia karštą vandenį iki 75 °C. o boileryje įmontuotas elektrinis tenas* esant poreikiui leidžia karšto vandens temperatūrą reguliuoti nedelsiant. 

  lgaamžiškumas

  Norwian boileriai pagaminti laikantis aukščiausių kokybės standartų ir naudojant ilgaamžes medžiagas, tokias kaip nerudinantis plienas.

  • Nerūdijančio plieno vandens talpa
  • Nerūdijančio plieno šilumokaitis (gyvatukas)
  • Didelio ploto šilumokaitis (iki 3m2)
  • Uždarų porų putų izoliacija
  • Neatsiranda blogas šilto vandens kvapas*
  • Nereikalingas magnio anodas*
  • Galvanizuoto plieno apvalkalas
  • Paprastas montavimas ir aptarnavimas

  *Daugelyje namų ūkių ir įmonių naudojamos geriamojo vandens minkštinimo sistemos. Minkštinimo įrenginyje naudojamos druskos, kurias mėgsta bakterijos (savaime nekenskmingos žmogui).

  Emaliuotuose šildytuvuose, siekiant juos apsaugoti nuo korozijos yra naudojami tirpstantys magnio anodai. Kadangi magnis greičiau koroduoja už plieną, magnio anodai perima korozijos procesą taip apsaugodami boilerį. Atlikdami šį darbą magnio anodai su laiku ištirpsta. Tirpdamas anodas sukelia pašalinį efektą- iš vandens išskiria nedidelį kiekį vandenilio. Kurį anksčiau minėtos sieros bakterijos paverčia į vandenilio sulfido dujas.

  Norwian tūrinių vandens šildytuvų vidinės talpos ir šilumokaičiai gaminami iš nerūdijančio plieno. Todėl nereikalingi tirpstantys anodai ir blogo kvapo atsiradimo tikimybė visiškai pašalinama.