Prekių katalogas

Vandens minkštinimo įrenginys Infes, Riversoft 15 Peanut

 • Vandens minkštinimo įrenginys Infes, Riversoft 15 Peanut

  Kodas: 360439
  Sutaupykite namų ūkio išlaidoms naudodami minkštą vandenį
 • Našumas iki 0.96 m3/h
  Itin kokybiško Resinex užpildo (katijonito) talpa - 15 litrai
  Druskos talpa 50 kg
  Kokybiškas valdymo vožtuvas

  Riversoft 15 vandens minkštinimo filtras šalina vandenyje esančias kalkes (mažina kalcio ir magnio jonų koncentraciją) Vandens minkštinimo filtras regeneracijai (prasiplovimui) naudoja vandenį ir tabletinę druską (NaCl). Vandens minkštinimo procesas pagrįstas jonų kaitos principu.

  Riversoft 15 vandens minkštinimo filtras regeneruojasi automatiškai, nes turi savaiminio prasiplovimo funkciją.

  Vandens minkštinimo filtras Riversoft 15 regeneracijos procesą atlieka automatiškai, pagal individualiai Jūsų poreikiams nustatytą 7-ių ciklų, didelio efektyvumo regeneracijos programą. Šio minkštinimo filtro regeneracija (prasiplovimas) tiesiogiai priklauso nuo suvartoto vandens kiekio. Riversoft 15 vandens minkštinimo filtras itin efektyviai padeda sumažinti vandenyje esančia kalcio ir magnio jonų koncentraciją. Riversoft 15 vandens minkštinimo filtras naudojamas, kai bendrasis naudojamo vandens kietumas (kalkėtumas) yra 8 - 10 mekv/l ribose, toks vanduo laikomas kietu.

  Riversoft 15 vandens minkštinimo filtras komplektuojamas atsižvelgiant į Jūsų vandens suvartojimo kiekį, esamą vandens kokybės situaciją ir į Jūsų individualius poreikius, kokias vandens savybes norima pagerinti.

  Riversoft 15 vandens minkštinimo filtro valdymo vožtuvo pagrindinis pranašumas – jame nėra besitrinančių ir dirbančių vandenyje detalių. Minkštinimo filtro vožtuvams dirbant, velenėlis nuspaudžia arba atleidžia vožtuvų disko vėliavėles ir taip uždaro ar atidaro kanalus vandeniui pratekėti. Pasitaikantys vandenyje teršalai, taip pat ir smėlis, praeina pro kanalus neužstrigdami ir nepažeisdami kanalų sandarinimo. Riversoft 15 vandens minkštinimo filtras yra draugiškas aplinkai, visos filtre esančios medžiagos yra nekenksmingos žmogui ir išorinei aplinkai.

  Kodėl reikia minkštinti vandenį

  Vandens kietumas/minkštumas ypač aktualus buityje. Kalbant apie kalkėto vandens žalą – jį kaitinant kietieji elementai kristalizuojasi, formuoja kalkakmenį ant kaitinimo elementų ir talpos paviršių. Tai gadina prietaisus ir trumpina jų tarnavimo laiką. Kietas vanduo nėra malonus maudytis ir erzina tvarkantis buitį. O minkštame vandenyje natūralus muilas gausiai putoja, oda ir plaukai reaguoja itin teigiamai. Netgi namų ruošoje naudojantys minkštą vandenį pastebi teigiamą įtaką – greitesnis ir švaresnis rezultatas, mažiau buitinės chemijos, efektyvesnės ekologiškos priemonės. Taigi, minkštas vanduo buityje yra geriau nei kietas. Minkštinimo filtras paruošia kokybišką minkštą vandenį buičiai – skalbti, gaminti maistą, asmens higienai, namų ruošai.

  Kieto vandens žala
  Kieto vandens žala

  Kieto vandens žala vamzdynams

  Kalkių apnašos ant kaitinimo elementų mažina vandens šildymo proceso efektyvumą. Palyginimui, 1 mm storio kalkių nuosėdų sluoksnis ant šilumokaičio paviršiaus sumažina jo efektyvumą net apie 10%. Todėl manoma, kad kiekvienas buities įrenginys dėl kieto vandens energijos kaštus padidina vidutiniškai apie 20%.